Strona główna Działy Śmietnik

frontier
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
konferencja wrote:

frontier a nie widzisz co się dzieje we Francji?

Nie jestem Francuzem i nie bylem we Francji wiec mnie to nie obchodzi co oni tam sobie robia. O ile mi wiadomo jest demokracja wiec ludzie sami decyduja o swojej przyszlosci.

konferencja wrote:

Wszędzie gdzie przybywa ludzi innej rasy wzrasta przestępczość. Nawet na głupim przykładzie Leeds to widać!! Należało by porównać sytuację obecną z sytuacją 30-50 lat temu.

Zapuść się kiedyś w jakąś afrykańską, itp dzielnicę w Leeds wieczorem to zobaczysz co tam się dzieje. Bydło bydło i jeszcze raz bydło. Popatrz jak tym ludziom brakuje ogłady!
Dlaczego robią bydło w Europie? Na swoich kontynentach już im za mało?

Równie dobrze mozesz powiedziec ze tam gdzie przyjechali Polacy wzrosla przestepczosc i spozycie alkoholu w miejscach publicznych. Polacy do domu! 🙂

Albo tanie loty do Krakowa, pijani Angole biegajacy bez majtek po Starym Rynku. Zamknac granice! Natychmiast!