Strona główna Działy Śmietnik

azkeel
Participant

Poczytalem dokladnie Wasze zasady i musze przyznac, ze to jest bardziej niebezpieczne niz mi sie wydawalo. Poza tym, tak jak wspomnialem wyzej, nie ma tam ani slowa o tym, jak konkrentnie naprawic polska gospodarke. Sam populistyczny belkot.

Skoro mam jednak pod reka reprezentanta tej organizacji pozwole sobie zadac kilka pytan ktore nasunely mi sie po lekturze:

ZASADY IDEOWE

Punkt 2 – Wasz Bog, w swojej autobiografii, dal ludziom wolna wole i prawo wyboru. Zarezerwowal sobie rowniez prawo osadu jednostek pod wzgledem religijnym. Czy nie uwazasz za aroganckie poprawianie wlasnego Boga poprzez przymus wiary?

Punkt 3 – Pojawia sie pojecie "prawo naturalne", ktore nie jest nigdzie zdefiniowane a jest podstawa wielu nastepnych punktow. Czy moglbys podac definicje i artykuly tego prawa?

Punkt 3b – Bardzo ciekawa definicja wolnosci. Powinna trafic do slownika PWN. Czy nie prosciej byloby jednak napisac, ze dozwolone jest wszystko czego nie zabronimy?

Punkt 6 – Z Twoich wypowiedzi w innych tematach rozumiem, ze to dziala tylko w jedna strone. Wszyscy maja obowiazek przestrzegania Twoich praw a ich prawa sa bez znaczenia?

Punkt 10b – Widzisz maly konflikt z punktem 3b?

ZASADY PROGRAMOWE

Punkt 6 – Kara Smierci za "działanie na rzecz likwidacji Państwa Polskiego" czyli smierc naszym przeciwnikom?

Punkt 7 – Czy w drugiej kolejnosci dotyczy to KrK dzialajacego na szkode Polski a na rzecz Watykanu?