Strona główna Działy Turystyka Aqua Park/ Park Wodny / Water Park Aqua Park/ Park Wodny / Water Park

kunegunda
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
bozenka89 wrote:

kunegunda wrote:

google.com

cóż jeżeli nie masz nic do powiedzenia to nie spam-uj …
Ale cóż widocznie twoja inteligencja nie pozwala na więcej (wnioski wyciągniete z innych twoich postów).
PS. PROSZĘ WIĘCEJ NIE SPAMOWAĆ ! Z góry dziękuję![/quote]

przepraszam ze jestem tak glupi ze porozumiewam sie w jezyku autochtonow, umiem pszeszukac internet aby znalesc tresc mnie interesujaca zamiast o bzdury sie pytac na forum, nie pracuje jak wol przez wyzyskujaca mnie agencje poprostu debil ze mnie

to jest interpretacja slowa spam:
Treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy.
Odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości.
Treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

prosze nie staraj sie zablysnac [b:0aef91a257]inteligencja[/b:0aef91a257]uzywajac slow ktorych znaczenia nie znasz