Strona główna Działy Hyde Park życie w Manchester, Liverpool i Warrington życie w Manchester, Liverpool i Warrington

eR
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

kitkat wrote:

sylwia wrote:

EUPHORIA wrote:

brzmi to jakbyś żył w polsce i spytał czy lepiej żyje się w grudziącu czy w krakowie, generalnie… zależy co masz w kieszeni i na myśli,nie chciałam być złośliwa, ale pytałeś o miejsce do do życia or do you have a job already, or ..have not an idea… generalnie, dawno temu chciałam mieszkać w centrum,niepodal rzeki,ceny były takie, że wylądowałam na roundhay. tak z grubsza.

I po co ten angielski ? jezyka ojczystego zapomnialas? :?[/quote]

ona juz pewnie nawet zapomniała gdzie Polska leży[/quote]

😆 😆 😆 No dokładnie, zapomniała jak s..ć chodziła za stodołę.