Strona główna Działy Hobby Integracja narodowosciowa Integracja narodowosciowa

Marcin-Lech_Poznan
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
EUPHORIA wrote:

dodam jeszcze, że wcale nie łatwo przebywa mi się w gronie Polaków, założyłeś, że łatwo, jestem odmiennego zdania. Alyna 666, tu masz rację, Hiszpani są ok, podobne doświadczenia i fajnie wspominam imprezę z Czechami, są ok.

Napisalem ze latwo bo na poczatek 99.99% z nas przyjezdza do Anglii do jakiegos Polaka. Ja przyjechalem z kumplem do kolegi. Mieszkalismy na poczatku w gronie Polskim, no i moze takie doswiadczenia ze znajomymi bo sie mieszkalo wesolo i przyjaznie.
Pozniej wyprowadzilem sie z dziewczyna (która poznalem tutaj w Leeds), wynajelismy mieszkanie i wynajmowalismy pokój ludziom róznej narodowosci. Najpierw byla para z Filipin. Swietni ludzie, placili regularnie za czynsz z wielkim usmiechem na twarzy dziekujac nam. No ale potem zaczely sie problemy, bo ……. zaczelismy wynajmowac Polakom. Albo placili z wielkim opóznieniem i tylko nas sciemniali ze za tydzien, albo jak sie wyprowadzali to ukradli kilka talerzy, albo grozili ze zdemoluja mieszkanie (handlarze narkotyków!!!!). Po przeprowadzce do nowego lokum wynajmowalismy pokój Hindusce. Super kobieta. Placila regularnie z usmiechem na twarzy i jeszcze uczyla nas jak gotowac Curry.
Tworzac ten temat specjalnie napisalem ze pomijamy Polaków, bo to rodacy. Moje doswiadczenia byly takie ze jak sie wzielo znajomego, to bylo OK i uczciwie, ale jak obcego Polaka to byly straszne problemy.
Zazdrosc byla nieziemska szczególnie jak sie mialo auto za 11 tys funtów. No i to auto zostalo pewnego dnia porysowane przy wyprowadzce dwóch kolesi 😥 No ale zazdrosc to bardzo powszechna cecha Polaka w stosunku do Polaka.
W skrócie dobre doswiadczenia mam z:
Filipinczykami
Hinduska
Anglikami
Czechami
Litwinami
Portugalczykami
Kanadyjczykami
Amerykanami
Walijczykami
Irlandczykami
Szkotami