Strona główna Działy Czarna lista Firma kurierska YODEL- stanowczo odradzam Firma kurierska YODEL- stanowczo odradzam

adamll
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
nimfa wrote:

Pod koniec grudnia zamówiłam przez internet z firmy Dixons telewizor i uchwyt do telewizora do mocowania na ścianę. Firma DIXONS wysyła paczki przez firmę kurierską YODEL. Telewizor otrzymałam 10 dni temu a uchwytu nie ma do dzisiaj. Dzwoniłam do firmy Yodel tydzień temu i powiedzieli mi że kierowca był u mnie w domu aż dwa razy i że zostawił mi dwie kartki z adresem gdzie odebrać przesyłkę. Tego dnia byłam cały dzień w domu i jestem pewna że nikogo u mnie nie było i nikt nie zostawił mi żadnych kartek z adresem. Postanowiłam poczekac jeszcze kilka dni i skontaktowałam się z customer service ponownie. Udzielono mi informacji że nie mają pojęcia co się stało z moją paczką numer 1. Skontaktowalam się z firmą DIXONS i wysłali mi paczkę ponownie. Dziś zostałam poinformowana przez emaila że paczka numer 2 została pomyślnie dostarczona i że podpisał ją N SQUIRES. A kto to jest wogóle N SQUIRES? Nawet moi sąsiedzi mają inaczej na nazwisko. Dziś po raz kolejny siedziałam cały dzień w domu i żadnej firmy kurierskiej ani żadnego N SQUIRES na oczy mie widziałam a ślepa nie jestem. Paczkę dostarczono pod inny adres i tyle. Dzwoniłam dziś do firmy YODEL i powiedzieli mi że nie mają pojęcia kto odebrał paczkę i pod jakim adresem. Bardzo zastanawia mnie fakt jak firma kurierska może jedną paczkę zagubić a drugą dostarczyć na inny adres. Na rozmowy z customer service straciłam już łącznie 10 funtów a problem jest nadal nie rozwiązany.
STANOWCZO ODRADZAM FIRMĘ KURIERSKĄ YODEL!!!

co to za firma??