Strona główna Działy Praca Next Distribution ltd -agencja RelayRecruitment z Leeds??? Next Distribution ltd -agencja RelayRecruitment z Leeds???

Anonim
Gość

Trzeba się zarejestrować w Major Recruitment, który jest przy Hallmarku. Taka budka przed fabryką, Bradford, Dawson Lane, BD4. Ja tam pracowałam w 2006 roku, 9 miesięcy 😉 Bardzo miło wspominam. Teraz już nie jest tak kolorowo, bo zlikwidowali Hallmark na BD9 i już nie potrzebują tam tylu ludzi. Koleżanka pracuje nadal.

Próbowałeś z Heads w Huddersfield, jak Ci pisałam kiedyś? Warto tam zadzwonić, Polacy pracują. Cały czas Paul się ogłasza, że szukają do pracy w Wakefield. I Jerk w Huddersfield rekrutuje do pracy w Birkenshaw, w fabryce nici do dywanów, temp to perm.
Relay w Bradford z kolei wysyła do pracy w magazynie zabawek w Shipley, tyle że brudno bardzo tam podobno i nie ma kantyny. No i do Princess też wysyłają ludzi, ogłaszali się niedawno na stronie jobcentre. Moja koleżanka, ta która pracuje w Hallmarku, przez chwilę tam pracowała, dlatego jestem zorientowana. Dodam, że ona po angielsku też nie bardzo.

A z Hallmarkiem bywa tak, że czasem zwalniają ludzi na jakiś czas, potem znów przyjmują. Teraz będzie praca, bo święta za pasem. Już pickują kartki świąteczne.