Strona główna Działy Turystyka ryanair wozek i fotelik dzieciecy ryanair wozek i fotelik dzieciecy

nowy_nowa
Członek

[b:6cdbc0ed34]Z gory zaznaczam ze ta odpowiedz nie jest OSOBISTA do ktorys z tych pan tutaj wyzej piszacych, a tylko moje zdanie co nasunelo mi sie w tej chwili.[/b:6cdbc0ed34]

[i:6cdbc0ed34]A moim zdaniem latanie tanimi liniami ma "swoje" prawa i ceny i bardzo dobrze. Bo tymi "tanie" musza cos zarobic aby dalej byly "tanie" i mam nadzieje ze nie zarobia i padna szybciej niz powstaly………..te wszystkie rynair,wizzair itd. Bo jedno jest juz faktem ( niestety, wiekszosc o tym nie wie bo nie sprawdza ), ze, regularne linie typu KLM, Lufthansa czy British Air, France Air, sa w wielu wypadkach tansze niz te "tanie" linie lotnicze……….ze juz o usludze i serwisie nie wspomne. Tylko w "polskim" mysleniu, utarlo sie, ze jak samolot bukowac to odrazu wchodzic na strony typu Rynair,Jet2,Wizzair,EasyJet czy inne g……….na, zamiast skorzystac z wielu innych mozliwosci jakie daja, wyszukiwarki w internecie. Co nie daje zawsze tej najtanszej ,moze ,ceny ale jak jest roznica pomiedzy, np. france air a jet2 czy rynair, niecale 10f czy 20f a porownam serwis,usluge i "mozliwosci" to wole 100% dac wiecej.[/i:6cdbc0ed34]

PS.
Typowo polskie "myslenie".
Jesc g……….wno od ciapaka przeterminowane,latac "latawcami",najlepiej za darmo,pracowac w "obozie" byle tylko praca byla a w polsce "grac" milionera.
Ze tez jeszcze o tym filmu nie nagrali to mnie dziwi. Po za tym juz nic.