Strona główna Działy Mieszkanie problem z landlordem problem z landlordem

#137268
sylwia
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
sandra26 wrote:

Eldnb,

może więc pora postarać się o jakąś umowę…, w Citizen Advice też mogą pomóc i bez tego, bo za wynajmowanie komuś mieszkania bez kontraktu również można mieć nieprzyjemności. Widzisz, wiele osób wynajmuje np. swoje councilowskie mieszkanie, czego nie może robić, więc i może tutaj podobna sytuacja…, a jeśli się coś psuje, landlord ma to gdzieś, to może pora się wynieść…Rozumiem, że nie zawsze taka możliwość musi wchodzić w rachubę, ale warto przejść się do Citizen Advice, zawsze to fachowa porada i pomoc. Powodzenia!

Wcale nie musisz miec umowy , nie jest tak latwo wyrzucic kogos z domu, jesli nie masz umowy ani kontraktu i tak jestes zwiazany z landlordem przez okres conajmniej 6 miesiecy , istnieje tzw konrtakt ustny. Sorry ale jesli moj landlord nie dal by mi umowy przez jakis okres czasu napieralabym na niego codziennie by jasno okreslil swe warunki , bo ja np jak wynajmowalam swe mieszkanie to zaznaczylam ze wszystkie usterki typu pralka, lodowka itp musza byc pokryte z wlasnej kieszeni.