Strona główna Działy Erystyka Dobre bo polskie Dobre bo polskie

Anonim
Gość

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Helka wrote:

szortys wrote:

hehe u nas nie ma tak dobrze 🙂 wszystko po terminie w pierwszych rzedach 🙂 ostatnio nawet kupilem zielone pierogi bo tak mi sie chcialo ze nie popatrzylem nawet na date 😀 a o przecenie zapomnij dusigrosze nie spuszcza nawet centa 🙂

No i dlatego zdania zawsze beda podzielone,bo ktos kto raz sie przejedzie to juz podziekuje nastepnym razem.To tak samo jak z pl fryzjerem,czy mechanikiem trafisz na pseudo to juz podziekujesz za uslugi i wolisz zaplacic wiecej .
Zreszta co tu duzo mowic ile tu mamy pl mechanikow i fryzjerow bez zawodu.Wymyslili sobie w angli,ze tym sie znajma i robia takie uslugi ,ze wlasny rodak od niego ucieka na km po pierwszej wizycie.

Ps.ja kupuje w pl sklepie ,nawet obsluga polska ,ale wlasciciel to hindus(chyba).[/quote]
No wlasnie tak jest tylko widzisz Hela sek wlasnie w tym na kogo trafisz , niektore podkreslam uslugi maja zawyzone ceny , ja rozumiem koszty salonu , wody , pradu itd . Ale coraz czesciej sklaniam sie ku angielskiemu , wiadomo ze nie wszystko dostane i sa rzeczy ktore kupuje w pl sklepie , tez tak jak ty co tydzien to samo , ale wkurza mnie ze z wedliny w plasterkach leci woda albo otwieram jogurt z plesnia mimo ze data w porzadku . I tych rzeczy juz po prostu nie kupuje.