Strona główna Działy Hyde Park Rodziny z korzeniami inne niz polskie czyli mix tradycji Rodziny z korzeniami inne niz polskie czyli mix tradycji

sandra26
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
szortys wrote:

dokladnie tak jak mowisz Sandra tez nie wiem ocb mieso to mieso jakby nie zabijali zwierzat w masarni sami musielibysmy je zabijac (jako miesozercy) i tez w sumie nie wazne jak zwierze zostalo zabite…
nie wiem czego sie obawiacie ze zmartwychwstanie i powie: yyy troche bylo mi nie przyjemnie jak mi ktos gardlo podzynal… watpie

Bo owszem, to, że jemy mięso, nie znaczy, że jesteśmy ludźmi bez serca. To nie my zabijamy. Na tym forum niektórzy po prostu chcą wyrazić swój żal, że muszą na codzień mijać na ulicy muzułmanów, tak przez Nich znienawidzonych. Ale to już indywidualna sprawa każdego z nas, czy kogoś lubimy, czy nie. Trudno, rasizm istniał chyba od zawsze.