Strona główna Działy Hyde Park Rodziny z korzeniami inne niz polskie czyli mix tradycji Rodziny z korzeniami inne niz polskie czyli mix tradycji

Anonim
Gość

Odnosnie Maroko to jest kraj w ktorym bylam moge sie wypowiedziec , 20 km od miasta jesli masz szminke na twarzy , lakier na pazkokciach , odsloniete czesci ciala mozesz byc przekonany ze zatrzyma Cie kazdy policjant i kaze to zmyc i zakryc przynajmniej wlosy , w sasmym miescie spotkasz kbiety ktore nie sa europejkami , nosza kuse spodniczki i dekolty, chodza do kawiarni i na zakupy . Mimo wszystko nie wszedzie bo wciaz sa lokale gdzie jesli nie jestes mezczyzna , zwyczajnie Cie stamtad wyprosza . Do meczetu nie moglam wejsc nawet zakryta od stop do glow, jedynie do takiej sali przed nim no i niektorzy sprzedawcy na suku to jest taki wielki targ nie chcieli mnie obsluzyc , udawali ze mnie nie ma , znowu inni bez problemu sie targowali i czestowali zielona herbata , mam stamtad zlote kolczyki za rownowartosc 3 dolarow chociaz cena poczatkowa byla 40. Targowanie sie to jest taki odwieczny zwyczaj, no i nie polecam jest tam lodow i nie pic nie butelkowanej wody.