Strona główna Działy Finanse Self Assessment Tax Return a odsetki w polskim banku Self Assessment Tax Return a odsetki w polskim banku

amisowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Reddbull wrote:

Na Twoim miejscu uwzglednilbym to. Tam nie ma czasami sekcji ‚foreign income’ albo other income’ etc? Zreszta umow sie w samym hmrc oni tam zazwyczaj sa bardzo pomocni.

No wlasnie jest sekcja foreign income. Ale problemem jest dla mnie to ze
1. Nie jestem w stanie okreslic ile tych odsetek dokladnie bylo bo czesci juz nie mam w historii moich kont a wyciagow nie otrzymywalem.
2. Wydaje mi sie ze hmrc moze wymagac tych wyciagow z kont (certyfikatow) i ze zdobycie tych papierow moze kosztowac mnie troche czasu i pieniedzy.

Calosc wydaje mi sie tylko strata czasu. Musze wszystkie oszczednosci przeliczyc na funty, zsumowac zysk i pobrany podatek zeby potem odliczyc sobie ten podatek na koncu. Troche duzo tego.

Czy ktos sie orientuje czy musze pokazac im jakis papier z banku? A moze moge zrobic estymacje bez pokazywania im zadnych papierow?

Pozdrawiam.