Strona główna Działy Kwestie techniczne Zasady obowiązujące na Forum, n-etykieta, moderowanie Zasady obowiązujące na Forum, n-etykieta, moderowanie

#131116
nasturcja
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Owca wrote:

PROSZE O WYJASNIENIA DLACZEGO MOJE POSTY SA USUWANE Z BABSKIEGO KACIKA DO DZIEWCZYN, JEZELI NIE NARUSZAJA ZASAD FORU I N – ETYKIETY??

Przede wszystkim Owca proszę, nie krzycz na mnie, tzn nie pisz dużymi literami. Nie usunęłam Twoich postów. Wszystkie znajdują się w temacie, którego dotyczą. Namawiam Cię także do używania opcji "szukaj" bądź sprawdzania odpowiedzi do postów przez sprawdzanie swojej poczty e-mail, na którą dostajesz wszystkie powiadomienia dotyczące tematów, w których piszesz. Zwracam Ci również uwagę, że przed chwilą odpisałam Ci na post i wyjaśniłam, gdzie i dlaczego przeniosłam Twoje posty. Owca, namawiam Cię do odwiedzenia odpowiedniego tematu, jak również do [b:6da6e6dc11]gruntownego [/b:6da6e6dc11] zapoznania się z zasadami Forum oraz n-etykietą.

Owca, swoje posty znajdziesz tutaj:

http://www.leeds-manchester.pl/forum/viewtopic.php?t=9724&postdays=0&postorder=asc&start=0