Strona główna Działy Czarna lista Kursy w Bradford-oszusci Kursy w Bradford-oszusci

londoner1983
Participant

Mi sie udalo odzyskać 250 z 500 funtów ale niesmak po spotkaniu z tym osobnikiem pozostal. W rozmowie z nim cięzko oddzielić prawde od falszu. Nawija historie o poprzednich firmach i interesach co to ich nie prowadzil, od firmy transportowej po burdele. Z firma pana Grabowskiego tez sie spotkałem i nie bylo problemu.(wydal mi angielska licencje na podstawie polskiej chc jak sie okazuje do niczego ta licencja nie jest mi potrzebna). Karte CPCS zrobilem w grudniu w firmie Flisaka. Zdalem gladko ale nie dajcie sie zwieść gadaniem że to kaszka z mleczkiem i że każdy zdaje. Nie zdają i topią kase ludzie którzy nie znają angielskiego lub nie potrafią w miare przyzwoicie operować sprzętem!!!!! No i jeszcze o szukaniu pracy. Nie jest łatwo. Pracodawca wymaga poprzedniego doświadczenia, znajomosci fachowego jezyka idużych umiejetności od samego początku. Łatwo można stracic CPCS jesli popełni sie większy błąd. Trzeba popracowac parę miesięcy żeby być naprawdę coś wartym w tym fachu. pozdrawiam wszystkich operatorów sprzetu ciężkiego!!![/color:223cedd0c1]