Strona główna Działy Dziecko paszport/przylot dziecka do UK paszport/przylot dziecka do UK

#128807
nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
lidija wrote:

…na pewno w konsulacie w Manchester potrwałoby to długo, a czasu jest zbyt mało na załatwianie paszportu, nie mogę przyjść do siebie, że też musiało nas to spotkać!!!
Mam nadzieję, że predzej, czy później odnajdą się zagubione dokumenty, oby! Tyle czekania i wszystko diabli wzięło 🙁 i z wakacji dziecka nici 🙁 przykre! jesteśmy rozżalone…

Pozdrawiam

w naglych przypadkach jest mozliwosc uzyskania jednorazowego dokumentu podrozy w kazdej ambasadzie/konsulacie, kazdego panstwa, od reki. Taki dokument upowaznia cie do przekroczenia granicy. A w swoim kraju zalatwiasz nowy dokument, pewnie szybciej i taniej niz w konsulacie. Ale tak jak mowie, napisz maila do konsulatu z dokladnym opisem sprawy. Mysle ze to pewniejsze zrodlo informacji niz leeds.pl. 😀 😀 …. bynajmniej w tej kwestii.
Powodzenia.

PS. Nie jestem wstanie inaczej ci pomoc gdyz nie wyrabialem nigdy dokumentow polskich. W niemieckiej ambasadzie naprzyklad, moge wyrobic sobie paszport tymcz\asowy czy dowod, wazny na rok, od reki, wystarczy termin zrobic. Natomiast nie wiem czy w polskim prawie istnieje takie cos jak tymczasowy dowod czy paszport i jak sie go uzyskuje. Wiem natomiast ze jednorazowy dokument przekroczenia granicy wydaje kazda ambasada/konsulat, kazdego panstwa, gdyz to regulacja miedzynarodowa, czesto korzysta z niej sluzba emigracyjna jak naprzyklad zlapia nielegalnego i nie moga deportowac bo dokumety zniszczyl.