Strona główna Działy Śmietnik Teoria małego wybuchu (spiskowa) Teoria małego wybuchu (spiskowa)

#125838
SpokoBoyxxx:)
Członek

http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/teraniejszo/73-teorie-spiskowe/1627-kavkazcenter-terroryci-z-fsb-morduj-prezydenta
Strona Menu użytkownika
KavkazCenter : Terroryści z FSB mordują Prezydenta…
Teorie Spiskowe

The Romaniam Global News, jako jedyne w Rumuńskich mediach informowało o ataku międzyanrodowych rosyjskich terrorystów FSB na samolot Polskiego Prezydenta w Smoleńsku, w którym zginęła cała Polska elita. Rumuńskie agencje powołują się na źródła w strukturach bezpieczeństwa NATO.

Raport nie został jeszcze oficjalnie potwierdzony, ale zwiększająca się liczba dowodów, potwierdza że Rosjanie faktycznie wyeliminowali przywództwo Polski w najokrutniejszym przestępstwie tego stulecia.
Okoliczności były wyjątkowe dla Rosji. Jeszcze nigdy tylu wrogów Rosji, nie siedziało w jednym samolocie, nad jej terytorium lub blisko bazy wojskowej wyposażonej w systemy broni elektrycznej i elektromagnetycznej. Była to szansa jakiej były oficer KGB Vladimir Putin nie mógł przegapić.
Mordować przeciwników to ABC filozofii służb specjalnych w Carskiej Rosji, pozostało to nienaruszone aż do dzisiaj. Dla FSB, GRU, SVR i innych Rosyjskich tajnych służb była to rutynowa operacja, którą technicznie nazywają „anihilacją antyrosyjskich polityków i przywódców wojskowych wrogiego kraju”
Rosjanie donoszą o „błędzie ludzkim” a inne Rosyjskie kampanie dezinformacyjne nie mogą zataić faktu nagłej i całkowitej awarii wszystkich systemów na pokładzie samolotu i uwolnić Rosję od wszelkich podejrzeń, że zniszczyli samolot w ataku terrorystycznym.

Jest to przestępstwo za które Moska będzie płacić przez jeszcze wiele lat. Rosyjscy terroryści państwowi wstępnie chcieli zlikwidować Prezydenta i jego brata, byłego ministra Jarosława Kaczyńskiego, ale ten nie wsiadł do samolotu z powodu choroby matki.

Jarosław Kaczyński prawdopodobnie będzie następnym prezydentem Polski.
Aktualnie, ludzie świadomi nie mogą być ogłupiani przez Rosyjskie kampanie dezinformacyjne które rozpoczęto po tragedii, pośrednio potwierdzając podejrzenia Romanian Global News.
Rumuński program telewizyjny Zilei B1 TV, pokazał program o tragedii z Caesar’em Osiceanu jako prowadzącym. Rosyjska wersja wydarzeń jest sprzeczna z informacjami nabytymi przez Romanian Global News.

Polskie media w tym czasie zajęte są pogrzebami zamordowanym przez Rosjan polityków w katastrofie lotniczej, aniżeli zadawaniem niewygodnych pytań.
„Wstępna analiza rozmów wskazuje że 26-letni samolot był w dobrym stanie technicznym” – donosi news.pl
Wstępnie, media spekulują że do tragedii mogło dojść z powodu złego stanu technicznego zrobione w Rosji, Polskiego samolotu. Zauważając że przez ostatnie 40 lat, 60 takich samolotów się rozbiło. Z czego sześć z nich w ostatnich 5 latach. Szef produkcji w fabryce Tupolev Alexei Gusev powiedział że samolot był niedawno gruntownie remontowany jak i jego silniki.

Kontrolerzy ruchu lotniska w Smoleńsku, doradzali polskiemu pilotowi by nie lądował ze względu na gęstą mgłę ograniczającą widoczność.
Sugerowali oni, by pilot lądował na lotnisku w Mińsku lub Moskwie. Pilot Arkadiusz Protusiak, zignorował rady kontrolerów rosyjskich i próbował lądować w Smoleńsku. Podobno próbował lądować aż 4 razy.
Kolega zmarłego pilota, Tomasz Pietrzak, który wielokrotnie latał rosyjskimi samolotami, powiedział że nie ma dotychczas żadnego dowodu na to , że Protasiak naprawdę próbował lądować cztery razy w Smoleńsku.
Katastrofa samolotu prezydenckiego, spowodowała śmierć wszystkich 96 pasażerów w sposób niewytłumaczalny z powodu wyrafinowanego wyposażenia elektrycznego samolotu i doświadczenia pilotów.
Źródłą w Polskim ministerswie obrony, w Warszawie donoszą wyłącznie do Romaniam Global News, że Rosjanie prowadzili eksperyment z bronią elektromagnetyczną w przeszłości w przestrzeni lotniska wojskowego, gdzie samolot Prezydencki próbował lądować.

W 2008 roku, Moskwa twierdziła że stworzono najpotężniejszą broń wszechczasów, znaną jako EMP (elektromagnetic pulse). Rosyjska gazeta Pravda donosiła :
„Olbrzymia moc miliardów wat jest generowana, a sama broń jest wyjątkowo małych rozmiarów. Innowacje w elektromagnetycznych sygnałach emitowanych przez broń jest krótsza, ale wyjątkowa potężna”, powiedział Gennedy Mesyats, wice Prezydent Rosyjskiej Akademii nauk i dyrektor Instytutu Fizyki labadev.
„Tak mała broń nigdy nie była stworzona w przeszłości a jednocześnie jest wyjątkowo potężna. Są podobne urządzenia, stworzone podczas zimnej wojny ale ich rozmiar był ogromny. Nasze urządzenie jest 10 razy potężniejsze od jakichkolwiek broni stworzony zagranicą” Powiedział Mikhail yaladin, naukowiec kredytowany za stworzenie elektromagnetycznej superbroni.

Wszystkie elektroniczne urządzenia, przestają działać w pobliżu elektromagnetycznego urządzenia, kiedy generator jest uruchomiony. Urządzenie było pokazane w Yeketerinburgu. Według Rosyjskich naukowców wojskowych jej efekty są podobne do uderzenia piorunem lub wybuchu nuklearnego. Broń została nazwana Nika, po Greckiej bogini zwycięstwa.

Broń tego typu może zakłócić pracę elektronicznego wyposażenia oraz silników każdego samolotu, Polskie źródła wojskowe donoszą do Romaniam Global News. Jest bardzo trudne ją wykryć z powodu krótkiego czasu użycia promienia elektromagnetycznego.

Bracia Kaczyńscy są wśród najmocniejszych obrońców narodowych interesów Polski, zarówno przeciwko Moskwie, Niemcom i Brukseli.

Pod ich przywództwem, jedna z największych siatek szpiegowskich Rosjan była zniszczona przy pomocy Polskich przeciwszpiegowskich. To był największy cios jaki Moska dostała w rejonie Nato.
Nie tylko Rumuńskie agencje nie ufają Rosjanom.
Izraelskie media również nie wierzą rosyjskim wersjom katastrofy samolotu w Smoleńsku. Niektóre inklinują starego stylu Kremlinowskie morderstwo, donosi izrus.co.il.
Wielu analityków wierzy że tragedia została wyreżyserowana przez Kreml, który nienawidził Kaczyńskiego z powodu jego antyrosyjskiej postawy.

10 kwietnia kanał pierwszy Izraelskiej TV jako drugi wspomniał o możliwym udziale Putina w śmierci Polskiego Prezydneta. Następnego dnia 11 kwietnia, wątpliwości zostały wyrażone w mediach drukowanych.
„Polacy ledwo co wierzą w to że całe przywództwo wojskowe i polityczne zniknęło w wyniku wypadku spowodowanego serią tragicznych okoliczności, defektów technicznych i czynnika ludzkiego” napisał Yediot, Gazeta Ahronot. Gazeta Ha’aretz dodaje „w pierwszych godzinach po wypadku, możliwość udziału Rosji w wypadku przeważała w Polskich mediach z powodu napiętych stosunków między Kaczyńskim i Putinem”
Gazeta Maariv poszła dalej w artykule pod tytułem „zapach likwidacji” „Moskwa obiecała przeprowadzić śledztwo, Putin został przewodniczącym komisji, ale jest mało prawdopodobne by prawda ujrzała światło dzienne” Strona NRG donosi „oskarżenia o zbrodnię w stylu kremlnowskim będzie towarzyszło tej histori przez nadchodzący rok” Główny polityczny analityk, Atila Somfalvi napisała na swojej stronie w Facebook, że „Rosjanie są głównymi podejrzanymi” W dniu 12 kwietnia, gazeta Ha’aretz zauważyła że Rosyjska solidarność z Polakami po tragedii w Smoleńsku ma na celu tylko oszukać świat

Departament monitoringu
Kavkaz Center