Strona główna Działy Turystyka czy ktos ma chwile czasu aby pomoc :D czy ktos ma chwile czasu aby pomoc :D

nowy_nowa
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

jackyl wrote:

nowy_nowa wrote:

Mariusz358 wrote:

witam wszystkich….
Czy mozecie mi pomoc… Musze dosc w szybkim tempie dostac sie do holandii a dokladnie do eindhoven , a najblizszy samolot jest w londynie ;/
Za wszelka pomoc , bede wdzieczny 🙂
Bez problemu moge jechac w kazdy sposob busem albo samolotem….
Troche nie karkuluje mi sie jechac do londynu ;/
jesli nie ma do tego miejsca to moze jakies miasto obok docelowego…[/list]

Nie sluchaj pajaca powyzej..Z amsterdamu nie jezdzi zaden autobus do Eindhoven,tylko pociag i to expres. Koszt okolo39 euro w jedna strone. Jak doliczysz cene biletu za lot to dziekuje.
Z Leeds masz National Expres do Londynu a z Londynu do Dueeseldorfu EuroLines. Calosc kosztu w jedna strone z leeds to okolo 80 funtow. Ten autobus jedzie przez Eindhoven,Venlo. Wprawdzie nie zatrzymuje sie ale jak pogadasz z kierowca i dasz jakie 10 euro na piwo, wysadzi cie napewno w Eindhoven gdzies na autostradzie ( parking) . Te polaczenie jest codziennie. Nie szukasz na National expres a na EuroLines stronie. Kupujac u nich bilet jest on juz wazny na National Expres z Leeds. Mam rodzine ktora boi sie latac samolotami ( starsze osoby) i bardzo czesto korzystamy z tej lini. Takze Mysle ze to idealne jesli ci sie spieszy i tanie jesli porownasz Jet2. Ale wybor nalezy do ciebie. Jakbys mial pytania to pisz na priwa. powodzenia

PS. Chyba ze masz czas. To mozna jeszcze taniej. Jedz do Hull i tam w porcie promowym stoja w kolejce tiry, masa holenderskich, tyle ze polowa kierowcow to polacy. Wielu leci do Breda lub Venlo ( najwieksze logistyczne magazyny w holandii). Po drodze jedzie sie przez Eindhoven bo to najkrotsza trasa. Polak to za flaszke cie wezmie. Mialem studencikow polskich w pracy co tak wiele razy wracali do kraju. Za 20 funciakow.[/quote]

lol berti kretynie, podobno masz mnie na ignorze? 😀

swoja droga to naprawde ladnie mnie ignorujesz, jak nie mozesz sie powstrzymac by komus pomagajac nie nazwac mnie pajacem.. albo wymieniac moj nick w co drugim komentarzu do artykulow w serwisie.. prawie sie ciesze ze wywarlem takie wrazenie w Twoim smutnym, ograniczonym zyciu.. 😀

takze ewidentnie pojecie alternatywy oraz slowka 'albo’ jest dla Ciebie tak samo niezrozumiale.. jak pogrubianie tekstu 😆

a co do:

:11e07c6af1 wrote:

Z amsterdamu nie jezdzi zaden autobus do Eindhoven

jak jestes taki pewny przykurczu umyslowy, to co powiesz na taki uklad: jak Ci udowodnie ze jednak jezdzi jakis autobus z amsterdamu do eindhoven, przyznasz publicznie, ze jestes idiota (choc wiekszosc tu to juz i tak wie..). A jak mi sie nie uda, przyznam, ze jestes bogiem, i w ogole takis wspanialy, madry i piekny.. 😀
8)

a kolega co potrzebuje pomocy, niech slucha pajaca, ktorego sam woli sluchac, ja nie bede jak jakis niedorozwoj narzucal ludziom kogo maja sluchac na forum :)[/quote]
No to czekam cioto internetowa na twoje dowody. Kup juz lepiej podpaski bo cie zaleje ze zlosci. Chyba ze sam ten autobus wyczarterujesz pajacu.
Meska dziw…… Szkoda slow.