Strona główna Działy Finanse Program pomocy ze strony rządu na zakup komputera i internet Program pomocy ze strony rządu na zakup komputera i internet

LadyQ
Participant

Nie zakładałam tego wątku w celu uzyskania od Was opinii na temat funkcjonowania rządu kraju w którym mieszkamy, nie prosiłam też o opinie na temat tego co sądzicie o polityce socjalnej Wielkiej Brytanii. Założyłam ten wątek, gdyż oczekiwałam uzyskania konkretnych informacji w konkretnej sprawie. Mimo, iż jestem nowa na tym forum to wydaje mi się, że takie luźne rozważania nie związane bezpośrednio z konkretnym tematem wątku, powinny być umieszczane w Hyde Park. Tam podejrzewam, że tacy forumowicze jak nowy_nowa, czy bartek4 znajdą sobie szerokie pole do polemizowania.
Nie będę z Wami tu polemizować, na temat słuszności Waszych racji, bo i po co mam zaśmiecać założony przezemnie wątek, chętnie za to wejdę z Wami w luźną dyskusję w Grupie Hyde Park. Postaram się nawet założyć nowy topic.
Pozdrawiam i jeszcze raz proszę o informację ze strany osób, którym temat Home Access jest znajomy.