Strona główna Działy Finanse Program pomocy ze strony rządu na zakup komputera i internet Program pomocy ze strony rządu na zakup komputera i internet

nowy_nowa
Członek

Po tym artykule nie dziwie sie zmian jakie planuje rzad w sprawie tych benifitow. Bedzie coraz gorzej i jak widze uzasadnione przez samych zainteresowanych. Ja nie mam nic przeciwko pomocy ludziom w ciezkich sytuacjach zyciowych ale komputer finansowac, internet to juz rzeczywiscie daleko idaca pomoc i nie dziwie sie ze znajduje coraz wiecej krytyki w opozycji. Owszem, osobom chorym, ktorych zdrowie "zmusilo" do wiekszosci przebywania w domu z roznych przyczyn (np. niewidomi) dla ktorych komputer jest do nauki i niezbednym "narzedziem" dziennych informacji. Ale zdrowym ludziom co moga dorobic sobie chocby w programach rzadowych typu zasilek+praca za jeden funt ( do 200 funtow),
nie powinno sprawiac zadnego problemu zakupic uzywany komputer za 100 funtow. Taki tez spelnia podstawowe wymogi i nie musi to zaraz byc super maszyna. Dokladnie to samo zaczynaja glosno mowic w kuluarach budynku rzadowego madrzy ludzie i czas to zmienic. Jestem calkowicie ZA. To moje zdanie i [b:3bc7b06ba2]nie jest to zaadresowane do nikogo imiennie [/b:3bc7b06ba2]wiec prosze mnie nie "atakowac". Kazdy niech wyrazi swoje zdanie ale bez "dogryzania" drugiemu bo tak ostatnio dzieje sie na forum. I zamiast prowadzic dyskusje na podany temat obraca sie to w osobista klotnie. To bledne kolo i do niczego nie prowadzi. Pozdrawiam