Strona główna Działy Zdrowie okulista okulista

Anonim
Gość

Rozumiem, że z kartą NHS dla osób z niskim dochodem? HC11 czy jakaś taka forma. To jest karta z którą się ma za darmo recepty, okulistę (w tym okulary za free) i dentystę w każdym ośrodku finansowanym przez NHS. U fachowców też. Niektórych nie stać na prywatne leczenie, mimo, że na zdrowiu nie chcą oszczędzać. Ja pracuję teraz na niepełnym etacie, ze względu na koniec studiów (właśnie jestem w PL i się staram hehe) i wydanie 150 f na lekarza to byłby dla mnie spory wydatek.

Fakt, że komentarz nasturcji o karcie był niezbyt pomocny, bo jak ktoś ją posiada to wie, jak i gdzie użyć, a jak nie posiada, to w jeden dzień przecież nie zdobędzie…

A nie można iść do GP po prostu? Ja z zębem byłam w piątek. Nie jestem zarejestrowana u dentysty. Obdzwoniłam wszystkich, nie ma miejsc, nie rejestrują. Zadzwoniłam do NHS Direct. Spuchnięta byłam jak diabli, ząb bolał. A oni mi mówią, że to nie emergency i dają numery do tych samych dentystów, co już dzwoniłam hehe. Wiedziałam, że w niedzielę lecę do PL, ale nic mi dentysta nie zrobi w opuchliźnie. Antybiotyk musi być. Poszłam do GP, opowiadam to samo co wam, a on do mnie mówi, że dentyści w UK to buggers 😈 (Pakistańczyk) i antybiotyk wypisał od ręki 8) Czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze!

Okulista w Bradford? Szpital jest:
http://www.yorkshireeyehospital.co.uk/