Strona główna Działy Czarna lista uwaga na greencore frozen foods w leeds uwaga na greencore frozen foods w leeds

nasturcja
Członek

Odpowiadając na nie istniejące już posty, to przeszukałam archiwum, śmietnik, dział praca, całą czarną listę, english zone i niestety nie znalazłam tam żadnych informacji o Greencore (względnie o West Yorkshire Puddings czy Robert’s Kitchen) 🙁 nie wspominając już o tym, że szukałam też na innych stronach i też nic nie znalazłam 😥 Proszę więc o jakiś link, gdyby ktoś wiedział, gdzie jakiś czas temu fabryka była opisywana na forum. Sprawa została zgłoszona Policji, ale jak mi wytłumaczono, skoro była to jednorazowa propozycja w dodatku złożona w miejscu pracy, a nie na ulicy, Policja się nią nie zajmie, bo nie było to nakłanianie do prostytucji. Gdyby na Policję takie propozycje przeciwko temu managerowi zgłosiło więcej kobiet, lub gdybym na ulicy otrzymała od niego taką propozycję, to można by go ścigać za nakłanianie do prostytucji, a tak to jest sprawa dla Employment Tribunal o napastowanie w miejscu pracy. W dodatku facet ma lepkie łapy. Gdyby któraś z Was miała w przeszłości lub teraz podobne problemy z nim, to proszę pomóżcie mi i odpiszcie na pw.