Strona główna Działy Erystyka Wydzielone z "Komarów w Leeds" Wydzielone z "Komarów w Leeds"

SpokoBoyxxx:)
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
fatamorgana wrote:

Uxbridge wrote:

”SpokoBoyxxxx” wrote:

Widze ze cenzura na forum Leeds dalej dziala..no wiadomo ze nie mozna nic napisac negatywnego na nasza mega gwiazde i reszta o komarach zostala wydzielono i przeniesiona do innego dzialu!!!

Hej Spoko, to ja – cenzura. Za śmiecenie w temacie powinienem po prostu wykasować te posty. Ale zrobiłem ci grzeczność i przeniosłem je tutaj – do Erystyki, chociaż tematów o Facie są już chyba ze trzy.
Wyjaśnij mi w związku z tym: dlaczego twierdzisz że NIE MOŻNA nic pisać o Fatamorganie, skoro nie wykasowałem ani jednej Twojej wypowiedzi na jego temat?[/quote]

On Ci nie wyjaśni, bo albo nie rozumie, albo jak zwykle pisze jak na haju, czyli jakby miał halucynacje lub zaniki pamięci.
Ja tylko dołożę, że jakby te pierdoły londyńskiego fantasty miały sens, to i ja wywaliłbym jego posty w Hobby, gdzie tez coś sobie ubzdurał i na mnie pojechał, ale również je przeniosłem jak Generał, więc cóż: albo zasugerujmy Spokusiowi krople do oczu albo… wizytę u (jak sie nazywa lekarz, który leczy zespół lekkiego niedowładu umysłowego)? 🙄

Pytanie to nie jest bezzasadne, jako że:
– twierdzenie, że to ja pierwszy najechałem na Spokusia jest zwykłym łgarstwem godnym prymitywnego janusza a nie dorosłego mężczyzny, chwalącego się, że jest tu od 2000 roku! Nie chce mi się udowadniać tego, bo kto czyta i myśli (zwłaszcza logicznie), wie kto co i przy jakiej okazji.
– nigdy wcześniej nie wystepowałem przeciwko niemu, choc znalazłyby się minimum 3 poważne powody (a nie takie pierdoły jak u niego), żeby go zdrowo opieprzyć, za bezmyslność i sianie nieprawdy…

Obiecuję, że więcej nie napiszę nic w tej kwestii, ponieważ mogę publicznie stwierdzić, że S. nie jest dla mnie ani osobą poważną, ani zasługująca na szacunek, nie jest też równorzędnym dyskutantem (dyskutować można z ludźmi myślącymi i umiejącymi analizować, a nie z piep…ącymi 3 po 3) , nie pisze prawdy= mija się z faktami ale ponieważ nie jestem jakimś byłym chuliganem przystadionowym, więc niezależnie od tego, co on pisze na mój temat, nie mam zamiaru używać języka i określeń takich jak on ani więcej wdawac się z takim człowiekiem w jakies wymiany słów.[/quote]
Juz dwukrotnie probowales odpisac …ale jakos twoje posty dziwnie byly usuwane
bo twoj jezyk nie pasowal do ogolnie przyjetych konwenansow i kultury…

Droga Mega Gwiazdo.,wiec prosze przestan znow udawac super kulturalnej,elokwentnej ,super -powaznej, zaslugujacej na szacunek ,logicznej super czystej, osoby i przestan robic z innych i ze mnie idioty…???
Problemem twoim jest to ,ze ty dalej probujesz zachowac twarz ,choc wiele osob wie jaki jestes naprawde Fata…
Problemem twoim jest to ze ty jestes nie reformowalny i nie potrafisz przyznac sie do bledu i nie potrafisz prowadzic dyskusji i nie tylko ze mna walczyles na forum ,ale z wielo ,wieloma osobami…Dogryzajac im , zwalczajac kazdego kto ma inne zdanie niz Ty sam ,a jak braklo ci argumentow poprostu obrazales te osoby…
Wysylasz mnie do lekarza. o.k
Tylko zauwaz ze dalej nie odpowiedziales na moje zarzuty widac brak ci poprostu argumentow…drogi Stary Kawalerze…
Jedynym twoim argumentem jest to ze jestem kibicem (teraz juz nazywasz mnie przy stadionowym chuliganem) i piszesz ze jestem na haju(to samo zarzucales Dafunkeonline jak juz braklo ci argumentow prowadzac dyskusje z nim na forum).
Chce oswiadczyc ,ze to co pisalem pisalem z cala swiadomoscia i odpowiedzialnoscia ,chce ci oswiadczyc ,ze nie bylem i nie jestem jak ty to nazywasz na haju…i nigdy nie bylem zwolennikiem uzywania jakich kolwiek twardych uzywek…
Wynika to z tego ze wiem skad pochodza , i z jakich zrodel i kanalow pochodza pewne uzywki…
Nazywasz mnie Fantasta to zauwaz ,ze nie ja pierwszy na forum nazwalem cie Bajkopisarzem,Klamca czy Obludnikiem zrobili to inni przedemna Zrobila to "Gonia","Marta Klecz","Dafunke" i inni.
Nie ja tez pierwszy na forum zauwazylem twoja oblude i dwulicowosc!!! Ty Mega Gwiazdo kreujacy sie tutaj na Super Uczciwa postac!!!:):):)
Nawet tak szlachetna osoba Jak "Malgon" Moderator tego dzialu zarzucala ci bajkopisarstwo i prosila o sprostowanie kiedy napisales w swojej smiesznej ksiazce ze "Malgon przyjechala do Leeds na rowerze"…,wiec kto jest fantasta i bajkopisarzem.
Nie wspomne jakie glupoty Pisales o Przemku i Marcinie na forum straszac ich Cyganamii i Policja tak samo to co napisales na kartce ktora wsuneles za szybe samochodu Marcina.Tak samo jak to ze chciales po ich wyjezdzie ukrasc samochod i sprzedac na czesci.
Tylko niespelna rozumu osoba mogla tak zrobic i niespelna rozumu osoba bawila by sie w Dziennikarza sledzczego tak jak ty to robiles…piszac swiadomie nieprawde i BAJKI na forum!!!! Bawiac se niczyc Sherloks Holmes w Sledctwa i opowiesci dziwnej tresci na forum serwujac nam na forum n kolejne odcinki niczym program- 997…
Wysylasz mnie do lekarza -raz do okulistu ,drugi raz zarzucasz mi niedowlad umyslowy.. 🙂
To please sam TY sobie odpowiedz na co ty chorujesz, bo ja mysle, ze przede wszystkim na kompleksy i to powazne kompleksy..
Jak nazwiesz to ze pisales tu wiele razy zmyslone opowiesci i jak nazwiesz to ze podszywales sie pod inne nicki na forum prowadzac dyskusje sam ze soba… 😮 😮 😮 🙄 🙄 🙄 🙄
Ja ci nie odpowiem ,bo nie jestem specjalista ,w dziedzinie psychologi czy psychiatrii,ale jak dla mnie dziwne jest twoje zachowanie podchodzi mi to pod manipulacje ,cholerne kompleksy i brak akceptacji .
Bo jak nazwiesz to ,ze wiele razy zegnales sie z ludzmi na forum pozniej powracales tutaj badajac stopien akceptacji przez uzytkownikow forum…Podlizujac sie do nich..Nie wiem tez dlaczego namawiales mnie i innych aby pisali zle o innych uzytkownikach forum przyklad Marta Klecz ,Dafunke…
Pogardzasz ludzmi i tymi ktorzy sie z twoim zdaniem niezgadzaja i jak juz nie masz argumentow wytykasz im publicznie ich zycie prywatne ze Marta K.zla matka ,ze ja kibol …( sorry juz przystadionowy chuligan)
Czy ty Fata myslisz ze ludzie sa na tyle glupi i tym postem odwrocisz wszystko przeciez ludzie umieja uzywac rozumu…i wiele osob czytalo to forum i czyta nadal…
Naprawde ludzie juz maja dosyc twoich komentarzy i przytykow i juz przejadly sie twoje komentarze…
Myslisz ze Ty zaslugujesz na szacunek i powazne traktowanie po tym wszystkim co zaszlo,po tych wszystkich klotniach ktore toczyles TU na Forum…
Spojrz trzezwo na siebie !!! bez emocji wiele osob nietraktuje cie tutaj powaznie. :):):)
Oczywiscie nikt nie podwaza twoich zaslug jako dzialacza spolecznego ,czy tego ze jetes jakims tam budowlancem czy fotografem,ale to inny temat tylko mysle ze przez to jestes jeszcze bardziej pyszny…:)
Proponujesz mi krople do oczu ,ja cie prosze spojrz w Lustro i przestan udawac na forum kogos kim nie jestes!!!
Ty naprawde Panie Alek jestes slepy i krotkowzroczny i nie widzisz ze Ludzie z ciebie szydza…:)
To wlasnie jest twoj problem, ze nie umiesz sie przyznac do bledu i ciagle probujesz zachowac twarz ,ale taka juz twoja rola byla tu od poczatku probowales grac nieskazitelna ,wszystko wiedzaca osoba wypowiadajac sie w kazdym najmniejszym temacie….
Tylko madrzy ludzie umieja zniesc krytyke ty tego niepotrafisz bo te cholerne kompleksy i brak samoakceptacji.
Myslalem ze jednak cos zrozumiesz!!!!???
Jak zwykle zawiodlem sie 🙁 🙁 🙁
Ps: wcale sie nie chwale ze jestem tu od 2000 roku bo to i tak nie ma teraz zadnego znaczenia..
To Ty ciagle podkreslasz ze jestes 4 latka i klasyfikujesz ludzi na tych co sa dlugo na forum i krotko .Ktos kto jest krocej niz Ty tu, na Forum -to nic nie wie …i najlepiej jakby kazdy nowy uzytkownik forum lub mniejszym starzem niz Ty musial sie pytac ciebie o wszystko.
Bo ty jestes Ojciec Chrzesny nasz Guru i Mega Gwiazda!!!!:):):)Naczelny ktory siebie sam zrobil Redaktorem forum :):):)
Tak jakbys odmawial prawa z uzytkowania wlasnego rozumu ludziom ktorzy sa krocej niz ty w Leeds, U.k ,czy na forum ,ale inni tez to widza…i zauwazyli twoja przypadlosc:):):)
Bo ty sam we wlasnych oczach jestes wielki niczym Guru,General czy Aleksander Wielki i to twoj powazny problem stary ,ale powinni zajac sie nim specjalisci z dziedziny psychologii czy psychiatrii 🙄 🙄 🙄
DOBRANOC 🙂
Przestan juz dyskutowac i zamilcz bo to staje sie zenujace i tak juz nie zmienisz tego co napisales i co bylo!!!