Strona główna Działy Czarna lista Sprawiedliwosci staje sie zadosc. Sprawiedliwosci staje sie zadosc.

rafvis
Członek

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
wyderszonpol wrote:

Kiedy wreszcie nauczymy sie ze jestesmy niesamowici, jako Polacy…

Ja Ci powiem kiedy. Potrzeba kolejnej wojny, która tak zczyści ludzi, którzy zostali w kraju, że Ci za granicą zaczną sobie pomagać, a nie patrzyć na siebie jak na wrogów. Na dzień dzisiejszy jest podział na tych, którzy zarabiają lepiej i gorzej, na kibiców różnych klubów, na tych co znają język i tych co go nie znają. Według niektórych na tym forum Ci, którzy nie znają języka nie powinni być wpuszczani do tego kraju. Więc jeżeli ja nie pownienem być wpuszczony w tym czasie gdy przyjechałem, tylko dlatego, że nie miałem nigdy wcześniej angielskiego w szkole (a teraz mimo to radzę sobie w miarę dobrze i pracuję na umowie na stałe) abym nie odbierał nikomu "znającemu język" pracy, to o jakiej jedności my mówimy?? To samo przerabiałem już kiedyś, za czasów deutschemark w Niemczech. Nie znasz języka, nie masz wizy to albo bieduj w kraju albo siedź cicho bo Polak Cię podpier… do arbaizant. Dostaniesz misia w paszport, 24 godz na opuszczenie kraju i zakaz wjazdu na 10 lat do krajów unii. Tu polak Ci nie pomoże. Mi i mojej żonie pomógł mój sasiad z polski oraz człowiek, którego nie widziałem jeszcze na oczy( za co bardzo mu dziękuję i pozdrawiam Adama). Dziękuję za przeczytanie.