Strona główna Działy Praca Wszystkie rodzaje opieki Wszystkie rodzaje opieki

Anonim
Gość

Dodam, że praca w NHS, zwłaszcza Band 3, wymaga poświadczonego doświadczenia w brytyjskiej opiece zdrowotnej, NVQ2 lub ekwiwalent in Health and Social Care. Jakby jeszcze ktoś był zainteresowany, to centrum medyczne, gdzie mam GP (Local Care Direct, Hillside Bridge, Undercliffe, Bradford) poszukuje ludzi chętnych pracować jako Health Trainer . Płaca 10.66 na godzinę, angielski oczywiście, doświadczenie, referencje, warunek rejestracja własnej działalności gospodarczej. Organizują NVQ, opłacają itd. Tylko, że do jutra zbierają aplikacje. Dostałam propozycję na maila, niestety jestem w PRL, a kurs na początku lutego, dla zakwalifikowanych. Bardzo potrzebują Polaków. Dla NHS się pracuje bardzo fajnie, dbają o pracownika i mają coś specjalnego dla kobiet… zniżkę 20% w Dorothy Perkins po pokazaniu identyfikatora 😆 (wiem, bo przeszłam rozmowę właśnie w Bradford Care Trust, niestety w trakcie induction musiałam zrezygnować, z powodu choroby mojej śp. mamy i częstych wyjazdow do Polski 🙁 )[/size:b32d369536]