Strona główna Działy Praca Kiedy jest boom na rynku pracy w Leeds? Kiedy jest boom na rynku pracy w Leeds?

100%polak
Participant

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193

Warning: get_class() expects parameter 1 to be object, null given in /home/kwiatkow/domains/leeds-manchester.pl/public_html/wp-content/plugins/bbpress-bbcode/class_bbpress2-bbcode.php on line 193
Uxbridge wrote:

Weżmy np. takich bossów z City … miliardy które rocznie zarabiali, lekką ręką wydawali utrzymując rzesze ludzi począwszy od producentów, sprzedawców, pośredników a skończywszy na prawnikach, ubezpieczycielach i kosmetyczkach.

Oto na co naprawdę wydawali (sorki ale nie chce mi sie tłumaczyć na polski)
…Anderson’s account takes in a £25,000 private-jet trip to Ibiza where a group of wealthy financiers and traders are met by a limousine filled with naked prostitutes and cocaine.

In another episode, an evening drink with banking colleagues turns into a night at a debauched strip club where – in full view of the entire group present – some have sex with prostitutes. There are copious amounts of cocaine and liver-destroying alcohol consumption – £300-a-bottle champagne and whisky at £100 a shot.

fatemeh wrote:

Mam wiadomosci z pierwszej reki z zakladu Nissana w Sunderland

A ja mam wiadomośc z drugiej ręki z Hondy w Swindon.
Ograniczyli roczną produkcje samochodów z 230 000 na 196 000.