Nie masz pracy?

Nie miej dzieci! David Cameron namawia do rewolucyjnych zmian w systemie zasiłków, które sprawiłyby, że biednym rodzinom nie opłacałoby się mieć więcej niż dwoje dzieci. Wysunął on pomysł, żeby odebrać rodzicom zasiłki na dzieci i inną pomoc ze strony rządu rodzicom, którzy oboje są bezrobotni i mają troje lub więcej dzieci. Premier, który w związku

Nie miej dzieci!

David Cameron namawia do rewolucyjnych zmian w systemie zasiłków, które sprawiłyby, że biednym rodzinom nie opłacałoby się mieć więcej niż dwoje dzieci.

Wysunął on pomysł, żeby odebrać rodzicom zasiłki na dzieci i inną pomoc ze strony rządu rodzicom, którzy oboje są bezrobotni i mają troje lub więcej dzieci. Premier, który w związku z propozycją spotkał się z masową krytyką, broni się, twierdząc, że wielu młodych ludzi zniechęca to do pracy i zachęca do płodzenia dzieci. Twierdzi też, że bezrobotny samotny rodzic mieszkający poza Londynem może domagać się od państwa nawet 25 tysięcy funtów rocznie, czyli tyle samo, ile zarabia np. pielęgniarka na oddziale noworodków. Chodzi tutaj o ponad 200 tysięcy rodzin, które biorą zasiłki i mają troje dzieci i więcej. Opozycja od razu zaatakowała i stwierdziła, że może od razu premier powinien zasugerować młodym ludziom, którym nie powiodło się w życiu, żeby dobrowolnie się wysterylizowali. 

2 komentarzy

Podobne artykuły

Skomentuj

Twój adres nie będzie widoczny. Pola wymagane zostały oznaczone gwiazdką *

2 Komentarze

 • Sadie
  9 lipca 2012, 22:52

  „mlodym ludziom ktorym nie powiodlo sie w zyciu”?? Przy takich mozliwosciach jak tutaj „nie powiesc” moze sie tylko kompletnym baranom. A tacy to rzeczywiscie, nie powinni sie rozmnazac 🙂

  ODPOWIEDZ
 • ewa_3232
  20 lipca 2012, 22:40

  No rozmnażać to nie powinni się Pakistańczycy i Słowackie cygany oni tu kasę dostają właśnie za to że dzieci narobią a nic nie robią.

  ODPOWIEDZ