Primark Polska

Primark cieszy się ogromną popularnością wsród Polaków na Wyspach. Sieć Primark, pomimo planów nie  weszła jeszcze do Polski, a mimo to na polskich ulicach widać pełno ubrań tej marki. Zarówno damskich jak i dziecięcych. Jak się okazuje handel ubraniami z Primarka kwitnie. Od Allegro, na którym sprzedawane są nowe jak i używane ubrania z Primarka

Primark cieszy się ogromną popularnością wsród Polaków na Wyspach.

Sieć Primark, pomimo planów nie  weszła jeszcze do Polski, a mimo to na polskich ulicach widać pełno ubrań tej marki. Zarówno damskich jak i dziecięcych. Jak się okazuje handel ubraniami z Primarka kwitnie.

Od Allegro, na którym sprzedawane są nowe jak i używane ubrania z Primarka na tysiącach aukcji, po sklepiki odzieżowe, które sprowadzają ubrania z Wysp sobie tylko znanymi sposobami.

Jak się okazuje na Primarku można świetnie zarobić. Ceny ubrań firmy w Polsce są nawet 3 razy droższe niż na Wyspach.

Primark będący jednym z najczęściej odwiedzanych przez Polki i Polaków sklepem z odzieżą w Wielkiej Brytanii, na razie nie planuje podboju Polski. Jak ogłosił przedstawiciel sieci, firma na razie otworzyła swoje pierwsze sklepy w Niemczech i Portugali. Poza tym Primark posiada już 12 oddziałów w Hiszpani i jeden w Holandii.

3 comments

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

3 Comments

 • alyna666
  25 marca 2012, 19:16

  ’Primark będący jednym z najczęściej odwiedzanych przez Polki i Polaków sklepem z odzieżą w Wielkiej Brytanii’

  By troche wyobrazni uzyly i lepiej po charity shopach sie przeszly niz chinskie g o w n o masowe kupowac

  REPLY
 • kitkat
  25 marca 2012, 21:14

  bredzisz; na 100 anglików jest jedna polka/polak – więc nie wydaje mi sie ze tylko my kupujemy tanie ciuchy

  REPLY
 • Elzbieta
  28 marca 2012, 22:25

  wiekszosc mlodych i nie tylko dziewczyn mowie o angielkach sa ubrane w primarku ciuchy tanie troche na czasie nie trzeba prac bo kupilo sie za darmoche to po znoszeniu do kosza i nie opowiadaj ze tylko polacy a litwini łotysze pakistanki wszedzie tylko polakow widzicie a moze tak jakies markowe sklepy i zobaczcie co tam sie dzieje Nike Adidas riverisland dorothy perkins no i co na to powiecie a rany te glupie polaki zamaist obstawac za soba to by sie potopili na wzajem w kropli wody

  REPLY