Niezwykły konkurs Samych Swoich

Przejażdżka wyścigowym Ferrari po słynnym torze Silverstone to główna nagroda w konkursie, który w ramach Festiwalu Polskiego rozegra się 10. września na stoisku firmy Sami Swoi – One Money Mail Ltd specjalizującej się w przekazach pieniędzy pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Do walki o nagrodę Samych Swoich będzie mógł stanąć każdy kto podczas Festiwalu odwiedzi

Przejażdżka wyścigowym Ferrari po słynnym torze Silverstone to główna nagroda w konkursie, który w ramach Festiwalu Polskiego rozegra się 10. września na stoisku firmy Sami Swoi – One Money Mail Ltd specjalizującej się w przekazach pieniędzy pomiędzy Polską a Wielką Brytanią. Do walki o nagrodę Samych Swoich będzie mógł stanąć każdy kto podczas Festiwalu odwiedzi stoisko firmy i zmierzy się z mierzącą ponad siedem metrów mobilną ścianką wspinaczkową.

– Zabawa będzie trwała cały dzień – mówi Paweł Mes, dyrektor firmy One Money Mail Ltd. i pomysłodawca konkursu. – Każdy komu uda się wejść na szczyt dostanie od nas niezwykły kubeczek oraz weznie udzial w losowaniu glownej nagrody- samodzielna jazda wyścigowym Ferrari po legendarnym torze Silverstone. Jedynym warunkiem przystąpienią do losowania jest wiek powyżej 21 lat i ważne prawo jazdy – dodaje. Szczęśliwcę wybierze o godz. 19.00 drogą losowania honorowy uczestnik festiwalu .

Na stoisku samych swoich odbędą się także drużynowe i indywidualne zmagania dziennikarzy. Podczas konkursu dla mediów, widzowie będą mogli zobaczyć więc jak ręce tych, którzy na co dzień „walczą” tylko z piórem i klawiaturą radzą sobie z tak wymagającym zadaniem jak wspinaczka.

Konkurs Ferrari to nie pierwszy oryginalny pomysł firmy One Money Mail T/As Sami Swoi. W zeszłym roku firma ufundowała lot balonem dla zwyciezcy wakacyjnego konkursu fotograficznego w Goncu. A kilka tygodni temu, Sami Swoi powiesili w centrum Ealingu ogromną tablicę informującą kierowców ile kilometrów dzieli ich od Warszawy i Krakowa. Od razu zainteresowała ona nie tylko przechodniów, ale i media.

Firma Money Mail T/As Sami Swoi to jedna z najszybciej rozwijających się młodych polskich firm na brytyjskim rynku. Dzięki rzetelności i profesjonalnemu serwisowi, w ciągu prawie trzech lat jej działania, w całej Wielkiej Brytanii zdobyła już wielotysięczną rzeszę stałych klientów, a w Polsce pozyskała ponad 2 tysiące współpracujących z nią placówek bankow.

Zapraszamy do naszego stoiska na VIII Polskim Festivalu, w niedzielę 10 września 2006

The Sports Club
ParkView Road / Hanger Lane
Ealing London W5 2JF
Start: godzina 10.00

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *