BBC Poszukuje Polaków

Telewizja BBC tworzy nowy film dokumentalny. Pochodzisz z Europy Wschodniej i zamierzasz rozpocząć nowe życie w Wielkiej Brytanii? A może znasz kogoś, kto chce się przeprowadzić do UK? Program BBC Three poszukuje osób z Europy Wschodniej (w wieku 18- 30lat), które zamierzają opuścić swój kraj i zacząć życie od nowa w Wielkiej Brytanii. Chcemy się

Telewizja BBC tworzy nowy film dokumentalny.

Pochodzisz z Europy Wschodniej i zamierzasz rozpocząć nowe życie w Wielkiej Brytanii? A może znasz kogoś, kto chce się przeprowadzić do UK? Program BBC Three poszukuje osób z Europy Wschodniej (w wieku 18- 30lat), które zamierzają opuścić swój kraj i zacząć życie od nowa w Wielkiej Brytanii.

Chcemy się skontaktować z imigrantami przyjeżdżającymi do Wielkiej Brytanii w czerwcu/lipcu 2011, którzy nie mieliby nic przeciwko sfilmowaniu swoich doświadczeń podczas pierwszych dni pobytu w obcym kraju. Będziesz miał również szansę udać się na jednodniową, opłaconą wycieczkę do fascynującej części Wielkiej Brytanii. Jeśli znasz kogoś zainteresowanego – przyjaciela lub członka rodziny – skontaktuj się z nami. Wymagamy znajomości języka angielskiego.

E-mail: tom.reeves@bbc.co.uk

Tel: 00 44 161 244 3905

 

 

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *