Brak pomysłów na prezent walentynkowy?

Skorzystaj z usług MoneyGram. Walentynki to wyjątkowy czas zbliżeń, wspomnień i wspólnych spotkań. Co jednak, jeśli od najukochańszej osoby dzielą nas tysiące kilometrów, a my nie mamy pomysłu na prezent? Z pomocą przychodzi firma MoneyGram, lider w dziedzinie ogólnoświatowych przekazów pieniężnych, który prężnie  współpracuje z 207 000 lokalizacjami agentów, a swoich Klientów obsługuje aż w

Skorzystaj z usług MoneyGram.

Walentynki to wyjątkowy czas zbliżeń, wspomnień i wspólnych spotkań. Co jednak, jeśli od najukochańszej osoby dzielą nas tysiące kilometrów, a my nie mamy pomysłu na prezent?

Z pomocą przychodzi firma MoneyGram, lider w dziedzinie ogólnoświatowych przekazów pieniężnych, który prężnie  współpracuje z 207 000 lokalizacjami agentów, a swoich Klientów obsługuje aż w 190 krajach!

14 lutego, ogłoszony jako Święto Zakochanych stał się nie tylko pretekstem do ciepłych wyznań miłosnych, ale także do obdarowywania się drobnymi upominkami. I właśnie tutaj nierzadko pojawia się problem.  Kwiaty, maskotki, biżuteria, wystawna kolacja, a może wyjście do teatru czy kina? A teraz zastanów się, ile zakochanych par wpadnie na taki sam pomysł…  Zaskocz najbliższą Ci osobę i prześlij jej pieniądze. Odpadnie dylemat nietrafionego prezentu, bo obdarowana osoba sama będzie mogła wybrać cel swoich zakupów. Co więcej, pozwoli wam obojgu zapomnieć o rozłące i dzielących was kilometrach. Co tam wspólne kino i rzesze zakochanych spacerujących po parkach. Was tego dnia połączy coś więcej. Wszak wraz z pieniędzmi przesyłamy również pamięć i uczucia.

Nie przejmuj się, jeśli między waszymi krajami istnieje różnica czasu, bez względu na to, odbiorca twojego przekazu dostanie swój prezent w 10 minut po tym, jak go wyślesz. Pieniądze możesz wysłać np. z wybranego oddziału poczty Royal Mail. Znajdź najbliższego agenta MoneyGram wpisując swój kod pocztowy lub miasto.

Ukochanej osobie podarowałbyś to, co najcenniejsze. Skorzystaj zatem z usług MoneyGram i sprowokuj uśmiech na twarzy swojej ukochanej osoby.


Kliknij aby powiększyć.

Regulamin promocji

W promocji mogą brać udział wszystkie osoby, które prześlą pieniądze za pomocą MoneyGram na kwotę minimum £200 w dniach pomiędzy 7-28 lutego 2011 oraz prawidłowo odpowiedzą na pytanie 'W ilu krajach działa MoneyGram?’ W promocji mogą brać udział tylko osoby pełnoletnie z wyjątkiem pracowników MoneyGram International Limited, ich współpracowników oraz najbliższej rodziny.

Aby wziąć udział w losowaniu, prześlij ostatnie trzy cyfry numeru referencyjnego z przelewu i prawidłową odpowiedź na poniższy adres e-mail promo@moneygram.com. Zwycięzcy będą wyłonieni metodą losowania. Nagrodami w konkursie są: przelot do Polski w dwie strony, który może zostać zarezerwowany w okresie od 01/03-31/05/11 (maksymalny koszt £150), dwa zestawy piknikowe z logiem MoneyGram, dwa T-shirty z logiem MoneyGram, dwie czapeczki z logiem MoneyGram. Zwycięzcy promocji będą poinformowani korespondencyjnie lub drogą e-mailową nie później niż do 14/03/2011. Promotor dołoży wszelkich starań, aby skontaktować się ze zwycięzcami. Po nieudanej próbie MoneyGram przeprowadzi ponowne losownie, aby wyłonić nowego zwycięzcę. Promotorem jest: MoneyGram International Limited, 1 Bevington Path, London SE1 3PW. Wzięcie udziału w promocji rownoznaczne jest z akceptacją warunków promocji. Warunki sa zgodne z prawem angielskim i podlegają sądom Anglii i Walii.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *