Polish Your Art @ Sofa Cafe Bar

2.10.2010 Polish InvadARTs, organizatorzy Fabryki Pozytywnych Emocji, zapraszają na kolejne wydarzenie artystyczne, tym razem do Halifaxu. W polskim Sofa Cafe Bar swoje prace zaprezentują artyści amatorzy w dziedzinie fotografii, malarstwa, ilustracji, feltingu, body paintingu, street artu i literatury.  Impreza rozpocznie się o godzinie 20- tej, a o jej taneczną kontynuację od godziny 22-giej zadbają DJe

2.10.2010

Polish InvadARTs, organizatorzy Fabryki Pozytywnych Emocji, zapraszają na kolejne wydarzenie artystyczne, tym razem do Halifaxu.

W polskim Sofa Cafe Bar swoje prace zaprezentują artyści amatorzy w dziedzinie fotografii, malarstwa, ilustracji, feltingu, body paintingu, street artu i literatury.  Impreza rozpocznie się o godzinie 20- tej, a o jej taneczną kontynuację od godziny 22-giej zadbają DJe grając muzykę house, minimal experimental, deep, techno,  neuro funk, jung les i d’n’b.

Podczas imprezy odbędzie się, między innymi, pokaz animacji oraz charakteryzacji teatralnej.

Serdecznie zapraszamy już 2 października 2010 do Sofa Cafe Bar przy 161 King Cross Rd.

na godz.20-tą!                                                                                                                               

Wstęp wolny!

”Polish InvadARTs przypomina o tym, co istotne i odrywa nas od szarej codzienności. Jeśli coś sprawia ci przyjemność i wyraża twoje uczucia, dlaczego nie podzielić się tym z innymi, szczególnie na emigracji? Wrażenia artystyczne są międzynarodowe i nie znają żadnych granic, fizycznych czy językowych. Każda aktywność powinna być doceniana i kontynuowana, a widzowie powinni czerpać inspiracje i przyjemność z obcowania z nią.”

 

 

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *