Choroba, śmierć…

Jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich Niestety śmierć lub choroba może dotknąć każdego z nas w każdym momencie… Tego nie możemy przewidzieć. Przewidzieć możemy natomiast konsekwencje. Czy nasza rodzina da sobie radę finansowo? Kto zadba o nasze dzieci? Czy zdołamy ja utrzymać w przypadku choroby?  A co z kredytami, czy zostanie zabrany przez bank mój

Jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich

Niestety śmierć lub choroba może dotknąć każdego z nas w każdym momencie… Tego nie możemy przewidzieć. Przewidzieć możemy natomiast konsekwencje. Czy nasza rodzina da sobie radę finansowo? Kto zadba o nasze dzieci? Czy zdołamy ja utrzymać w przypadku choroby?  A co z kredytami, czy zostanie zabrany przez bank mój dom, samochód?  Kto zapłaci za nasz pochówek? Takie są niestety konsekwencje z którymi musimy się liczyć.

Można im przeciwdziałać. Są na rynku brytyjskim ubezpieczenia, które zabezpiecza finansowo naszych bliskich jak i nas samych. Koszt kształtuje się od £5 miesięcznie* za samo ubezpieczenie na życie. Jest to mała cena w porównaniu do zapewnienia stabilności finansowej bliskim.

Aby założyć polisę ubezpieczeniowa najłatwiej skontaktować się z niezależnym doradca finansowym Lewinski & Smith Financial Services. Firm ubezpieczeniowych jest na rynku mnóstwo. Wszystkie one mają swoje wady i zalety. Doradca z Lewinski & Smith profesjonalnie doradzi, która polisa jest najlepsza w danym przypadku. Dodatkowo konsultacje są bezpłatne i niezobowiązujące. Nawet jeżeli już posiadasz ubezpieczenie pomożemy Ci znaleźć lepsze i tańsze. Wystarczy skontaktować się pod numerem 07877990327 w celu uzyskania informacji.

Oprócz ubezpieczeń firma Lewinski & Smith Financial Services zajmuje się również doradztwem w zakresie kredytów hipotecznych i kupna domu, inwestycji oraz emerytur prywatnych. Wszelkie konsultacje są darmowe.

Pomyślmy o naszych bliskich dzisiaj, jutro już może być za późno.

 

www.lewinskismith.co.uk

6 Newhall Croft, Leeds LS10 3RY

Nurstead Court, Church Lane, Meopham, Kent, DA13 9AD

Kontakt po polsku: 07877990327

*Koszt ubezpieczenia jest różny w zależności od osoby.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *