Nowe połączenie lotnicze

Rzeszów – Liverpool Władze Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” sp. z o.o. w porozumieniu z irlandzkimi liniami lotniczymi Ryanair pragną z dumą ogłosić uruchomienie nowego bezpośredniego połączenia lotniczego z Rzeszowa do Liverpoolu. Regularne loty na tej trasie rozpoczną się od 27 października br. i odbywać się będą dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty. Tym samym

Rzeszów – Liverpool

Władze Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” sp. z o.o. w porozumieniu z irlandzkimi liniami lotniczymi Ryanair pragną z dumą ogłosić uruchomienie nowego bezpośredniego połączenia lotniczego z Rzeszowa do Liverpoolu. Regularne loty na tej trasie rozpoczną się od 27 października br. i odbywać się będą dwa razy w tygodniu: we wtorki i soboty. Tym samym Rzeszów i region podkarpacki zyskują kolejne połączenie z ważnym brytyjskim ośrodkiem miejskim, jakim niewątpliwie jest Liverpool, posiadający szybkie i bezpośrednie połączenia lądowe z pobliskimi aglomeracjami miejskimi, jak np. Manchester oraz Leeds-Bradford. Uruchomienie nowego połączenia w dobie kryzysu ekonomicznego i trudnych warunków rynkowych jest jednocześnie sygnałem, że potencjał rozwojowy jedynego międzynarodowego portu lotniczego na Podkarpaciu jest znaczący, czego dowodem jest stały wzrost liczby obsługiwanych pasażerów oraz ciągłe powiększanie liczby dostępnych połączeń regularnych i czarterowych.

– Regularna linia Rzeszów-Liverpool jest ogromnym sukcesem nowo utworzonej spółki lotniskowej Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka”, której podstawowym priorytetem jest zwiększanie liczby miejsc docelowych dostępnych bezpośrednio z naszego lotniska – podkreśla prezes zarządu spółki Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” sp. z o.o. Stanisław Nowak. Szef spółki dodaje, iż w dalszym ciągu toczą się rozmowy na temat uruchomienia kolejnych połączeń z Rzeszowa. – Trudna sytuacja na światowym rynku lotniczym nie sprzyja szybkim decyzjom, ale jestem przekonany, że uruchomienie nowych połączeń z Jasionki jest kwestią niedługiego czasu – podkreśla prezes Nowak.

– Mamy przyjemność ogłosić nasze nowe połączenie z Rzeszowa do Liverpoolu. Liverpool, Europejska Stolica Kultury w roku 2008, ma nam sporo do zaoferowania, od cudownych zakupów, po niepowtarzalną architekturę oraz wyśmienite restauracje – powiedział Laszlo Tamas, przedstawiciel Ryanair do spraw Sprzedaży i Marketingu.

1 comment

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

1 Comment

  • snickers
    1 sierpnia 2009, 14:54

    Hurra!

    REPLY