Polish Express bliżej Ciebie!

Polish Express wychodząc naprzeciw potrzbom naszych obecnych i przyszłych czytelników, chce ułatwić Wam dotarcie do Naszej gazety. Więc jeżeli: – Chcesz mieć Polish Express w sklepie za rogiem? – Zadzwoń do Polish Express pod numer 0208 96 444 88, i powiedz gdzie chciałbyś aby docierała gazeta! – W twoim ulubionym sklepie niema Polish Express`u? -Przekaż

Polish Express wychodząc naprzeciw potrzbom naszych obecnych i przyszłych czytelników, chce ułatwić Wam dotarcie do Naszej gazety. Więc jeżeli:

– Chcesz mieć Polish Express w sklepie za rogiem? – Zadzwoń do Polish Express pod numer
0208 96 444 88, i powiedz gdzie chciałbyś aby docierała gazeta!

– W twoim ulubionym sklepie niema Polish Express`u? -Przekaż nam numer telefonu do właściciela, a my się postaramy abyś przy następnych zakupach mógł znaleźć tam Polish Express!

– Masz trudności ze znalezieniem Polish Express w pobliżu domu? – Jeśli nas poinformujesz gdzie znajduje się najbliższy „Newsagent”, nasza dystrubucja dotrze i do niego!

– W Twojej miejscowości są Polacy a niema polskiej prasy, nie zwlekaj, zadzwoń lub napisz do Polish Express, tel: 0208 964 44 88, email: info@polishexpress.co.uk i jeżeli miejsce które nam podpowiedzieliście zostanie stałym dystrybutorem Polish Express otrzymasz od nas doładowanie na telefon komórkowy o wartości £5 do wykorzystania na tanie połączenia do Polski.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *