Konkurs fotograficzny i impreza towarzyska pod hasłem: Dwa lata Środkowoeuropejczyka na Wyspie

Stowarzyszenie Polaków w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej „Poland Street”, organizator dwóch niedawnych spektakularnych kilkutysięcznych akcji, udowadniających ogromny potencjał tkwiący w nowych Europejczykach, którzy przyjechali do Wielkiej Brytanii po maju 2004 tj. wiecu protestacyjnego przeciwko podwójnemu opodatkowaniu 19 marca pod Konsulatem RP w Londynie, oraz II Marszu Papieskiego 2 kwietnia, organizuje Konkurs fotograficzny i imprezę

Stowarzyszenie Polaków w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej „Poland Street”, organizator dwóch niedawnych spektakularnych kilkutysięcznych akcji, udowadniających ogromny potencjał tkwiący w nowych Europejczykach, którzy przyjechali do Wielkiej Brytanii po maju 2004 tj. wiecu protestacyjnego przeciwko podwójnemu opodatkowaniu 19 marca pod Konsulatem RP w Londynie, oraz II Marszu Papieskiego 2 kwietnia, organizuje Konkurs fotograficzny i imprezę towarzyską mające uczcić wejście 10 nowych państw do Unii Europejskiej.

Wernisaż najlepszych prac wyłonionych w konkursie i impreza towarzyska, odbędą się 17 czerwca, w sobotę w godzinach od 19.00 do 3.00 rano w klubie Slug and Lettuce 25 St. Mary Axe Londyn EC3A 8LL.
Częścią oficjalną uroczystości będzie wernisaż fotografii pt. „Dwa lata Środkowoeuropejczyka na Wyspie”. Na wernisażu będą prezentowane prace fotografów, którzy utrwalili na przestrzenii ostatnich lat sytuacje, ludzi bądź zdarzenia, dające wyobrażenie na temat życia Środkowoeuropejczyków w Wielkiej Brytanii, od czasu wejścia nowych krajów członkowskich do Unii Europejskiej, czyli 1 maja 2004 roku do czerwca 2006 roku.
W Konkursie może wziąć udział każdy, kto zajmuje się fotografią. Każdy uczestnik może nadesłać dowolną ilość fotografii na maila lub adres pocztowy Stowarzyszenia. Szczegółowy regulamin konkursu i opis planowej imprezy towarzyszącej, znajduje się na stronie Poland Street – www.polandstreet.org.uk .
W imprezie towarzyskiej, może wziąć udział każdy, kto kupi bilet. Koszt biletu: 10₤. Bilety można kupić w polskich sklepach (lista na www.polandstreet.org.uk) , dzwoniąc pod numer telefonu: 07737684259, 07957472193 lub kontaktując się e-mailem info@polandstreet.org.uk.
Fotografie można dostarczyć jako przesyłkę e-mail, na adres: konkurs@polandstreet.org.uk, pocztową lub przesyłkę kurierską (na koszt nadsyłającego) zawierająco płytę CD-R/DVD na adres:

Stowarzyszenie Polaków w Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
16 Bromyard Avenue
London W3 7AU.

Patronat honorowy nad wernisażem objął dyrektor Instytutu Kultury Polskiej Paweł Potoroczyn.

Głównym sponsorem jest

Stowarzyszenie Polakow
w Wielkiej Brytanii
i Irlandii Polnocnej
Poland Street

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *