The Careers Advice Service

Wychodzi na przeciw Polakom podczas Adult Learners? Week 2009. W związku z nadchodzącym tygodniem edukacji dla dorosłych – Adult Learners' Week, The Careers Advice Service chce skłonić Polaków do poprawienia ich kwalifikacji zawodowych i wykorzystania ich potencjału. Według badań przeprowadzonych przez PBI w zeszłym roku, ponad 40% Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii ma wyższe wykształcenie.

Wychodzi na przeciw Polakom podczas Adult Learners? Week 2009.

W związku z nadchodzącym tygodniem edukacji dla dorosłych – Adult Learners' Week, The Careers Advice Service chce skłonić Polaków do poprawienia ich kwalifikacji zawodowych i wykorzystania ich potencjału.

Według badań przeprowadzonych przez PBI w zeszłym roku, ponad 40% Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii ma wyższe wykształcenie. Jednak wielu Polaków pracuje na budowie, w restauracjach lub fabrykach, znacznie poniżej ich kwalifikacji zawodowych i wykształcenia.

Adult Learners' Week 2009 będzie miał miejsce od 9 do 15 maja 2009. Cała akcja wspierana jest przez The Careers Advice Service, który zapewnia doradztwo zawodowe dla Polaków mieszkających w Wielkiej Brytanii. Infolinia The Careers Advice Service pozwala Polakom porozmawiać z doradcą zawodowym po polsku i uzyskać informacje na temat różnorodnych kursów, od nauki angielskiego po kursy zawodowe.

Każdego miesiąca tysiące ludzi korzysta z usług The Careers Advice Service zmieniając swoje życie na lepsze.

Ania, doradca The Careers Advice Service powiedziała: ,,Każdego dnia otrzymujemy wiele telefonów, od ludzi którzy mieli dobrą pracę w Polsce, i którzy chcą mieć szanse ją wykonywać tutaj, w Wielkiej Brytanii. Pomagamy im w znalezieniu kursów językowych aby mogli poprawić swój angielski, nabrać pewności siebie i móc następnie uczęszczać na kursy zawodowe. Chcemy aby umiejętności, które nabyli w Polsce nie poszły na marne. Wielu Polaków pracuje obecnie w barach, restauracjach czy na budowach, nawet jeśli są przygotowani i gotowi do wykonywania lepszej pracy. Czuję się więc niezmiernie dumna z faktu, że każdego dnia mogę pomóc komuś w poprawieniu jego życia, tutaj na Wyspach”.

Jako jeden z głównych sponsorów Adult Learners' Week, The Careers Advice Service ma nadzieję dotrzeć do jak największej grupy ludzi podczas tego tygodnia.

Rod Chambers z The Careers Advice Service powiedział: „Jesteśmy naprawdę podekscytowani, faktem że możemy dotrzeć do Polaków w ramach kampanii Adult Learners' Week. Inicjatywa ta ma na celu zachęcić dorosłych do nauki, poprawienia ich kwalifikcji zawodowych czy też zdobycia kwalifikacji odpowiadających standardom brytyjskim„.

Polska infolinia The Careers Advice Service

Otwarta jest od poniedziałku do piątku,

w godzinach od 9.00 do 17.00

Zadzwoń teraz pod bezpłatny numer:

  0800 093 1114

  

  

  

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *