BritPol

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii? Firma BitPol (www.brit-pol.co.uk) z siedzibą w Doncaster powstała po to, aby wspierać Polaków chciących prowadzić działalność biznesową na terenie całego Zjednoczonego Królestwa. W najlbiższych miesiącach BritPol wraz ze swoim partnerem firmą Business Link organizują szereg bezpłatnych spotkań dla Polaków zainteresowanych otwarciem i rozwojem własnej działalności gospodarczej w

Myślisz o rozpoczęciu działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii?

Firma BitPol (www.brit-pol.co.uk) z siedzibą w Doncaster powstała po to, aby wspierać Polaków chciących prowadzić działalność biznesową na terenie całego Zjednoczonego Królestwa. W najlbiższych miesiącach BritPol wraz ze swoim partnerem firmą Business Link organizują szereg bezpłatnych spotkań dla Polaków zainteresowanych otwarciem i rozwojem własnej działalności gospodarczej w terenie Wielkiej Brytanii.

•·         Myślisz o otworzeniu swojego biznesu w Wielkiej Brytanii?

•·         Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się od czego zacząć jeżeli chcesz otworzyć swoją firmę w Wielkiej Brytanii i w jaki sposób ją rozwijać?

•·         Czy jesteś pewien, że jesteś gotowy na rozpoczęcie własnego biznesu?

•·         Może masz świetny pomysł, ale potrzebujesz pomocy w zrobieniu kolejnego kroku na przód?

 

Czy zdarzyło Ci się zadać sobie jedno z tych pytań?

Przyjdź na spotkanie i dowiedz się jakiej pomocy potrzebujesz i gdzie ją uzyskasz? Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie prowadzone będzie w języku angielskim, jednakże materiały dotyczące spotkania będą w języku polskim.

 

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.brit-pol.co.uk/services.php  lub dzwoniąc pod numer 07535679063 albo pisząc na adres ania@brit-pol.co.uk

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *