Kto chce, ten ma

Ksiądz, kamera i Kidkanevil   Wielu Polaków narzeka, że są na Wyspach niedoceniani, pracują poniżej swoich możliwości i  nie są w stanie nic osiągnąć. Tak naprawdę jednak, ilu z tych, którzy tak narzekają, stara się coś zmienić i osiągnąć w swoim życiu coś więcej? Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest wiedzieć czego się chce,

Ksiądz, kamera i Kidkanevil

 

Wielu Polaków narzeka, że są na Wyspach niedoceniani, pracują poniżej swoich możliwości i  nie są w stanie nic osiągnąć. Tak naprawdę jednak, ilu z tych, którzy tak narzekają, stara się coś zmienić i osiągnąć w swoim życiu coś więcej?

Okazuje się, że kluczem do sukcesu jest wiedzieć czego się chce, podążać za tym nie poddając się, a wszystko inne można ze sobą pogodzić. Nawet będąc Polakiem w Yorkshire, w Leeds…

Sebastian Juszczyk www.nosleepproduction.com, jest młodym, ambitnym człowiekiem z wielką pasją, który z pomocą proboszcza parafii w Leeds oraz kilku przyjaciół, zrealizował najnowszy teledysk do utworu Tokyorkshire, Kidkanevil www.kidkanevil.com. Artysta pochodzi z Yorkshire i jest dobrze znany tutejszym amatorom muzyki elektronicznej. Ciekawe i świeże brzmienie inspirowane kulturą Japonii były głównymi elementami budującymi teledysk.

Zdjęcia zostały zrealizowane w sali Polskiego Ośrodka Katolickiego przy Newton Hill Road. Scenografia, makijaże i kostiumy w całości zaprojektowane i wykonane zostały przez zaangażowane w tą nietypową, polsko-angielską produkcję, osoby. W efekcie tej współpracy widać nowe, niezależne spojrzenie na odbiór współczesnej muzyki elektronicznej, a niebanalna realizacja w pełni oddaje charakter tego, angielskiego, jak sam  siebie określa: beat maker'a.

Produkcja jest także dowodem na to, że przy odrobinie chęci i zaangażowania z „niczego” może powstać „coś”.

Teledysk można obejrzeć na http://cz.youtube.com/watch?v=QNByqrIzth8

Tokyorkshire

Music by: Kidkanevil

Directed by: Sebastian Juszczyk

Camera Man: Tom Kuc

Make-up: Paulina Łuszkiewicz

Handy Man: Marek Dragan

Cast

Singing Head: Agnieszka Juszczyk

Karate Boy: Michael Lam

Dancer: Kim Glassby

Robot 1: Bartek Lewandowski

Robot 2: Przemek Malacha

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *