Po co wynajmować jeśli możesz tanio kupić ?

21 września 2008 o godzinie 12.15 w Polskim Centrum w Leeds odbędzie się konferencja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości w Anglii. Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać porady i wskazówki ułatwiające najkorzystniejszy zakup pierwszego mieszkania lub domu w Anglii. Przedstawione zostaną najczęściej popełniane błędy oraz informację o tym jak najkorzystniej uzyskać kredyt mieszkaniowy. Podczas konferencji będzie

21 września 2008 o godzinie 12.15 w Polskim Centrum w Leeds odbędzie się konferencja dla wszystkich zainteresowanych zakupem nieruchomości w Anglii.

Zainteresowane osoby będą mogły uzyskać porady i wskazówki ułatwiające najkorzystniejszy zakup pierwszego mieszkania lub domu w Anglii. Przedstawione zostaną najczęściej popełniane błędy oraz informację o tym jak najkorzystniej uzyskać kredyt mieszkaniowy.

Podczas konferencji będzie można dowiedzieć się więcej o projekcie rządowym, który wspiera osoby po raz pierwszy kupujące mieszkanie lub dom w Wielkiej Brytanii. W ramach tego projektu można uzyskać pomoc w wysokości do 50% wartości nieruchomości.

KW LINFOOT PLC, której właścicielem jest Kevin Linfoot, jest firmą prowadzoną przez doświadczonych specjalistów. Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta zagwarantowały sukces wielu osobom.

Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania oraz dowiedzieć sie o swoich szansach na zakup wymarzonej nieruchomości.

Zapraszamy!

Po co wynajmować jeśli możesz tanio kupić ?

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *