POLNEWS, Polacy w North East

Pierwszy portal internetowy dla Polonii w North East właśnie zmienił swoją nazwę Dotychczas znany wszystkim www.ncl.to.pl od kilku dni dostępny jest pod nowym adresem i nową nazwą –  www.polnews.co.uk. Nowe logo i nowa nazwa to tylko zapowiedź większych zmian czekających serwis.  Regionalny portal informacyjny kiedyś skierowany do Polonii w Newcastle upon Tyne, teraz swoim zasięgiem

Pierwszy portal internetowy dla Polonii w North East właśnie zmienił swoją nazwę

Dotychczas znany wszystkim www.ncl.to.pl od kilku dni dostępny jest pod nowym adresem i nową nazwą –  www.polnews.co.uk.

Nowe logo i nowa nazwa to tylko zapowiedź większych zmian czekających serwis.  Regionalny portal informacyjny kiedyś skierowany do Polonii w Newcastle upon Tyne, teraz swoim zasięgiem będzie obejmował cały rejon północno-wschodniej Anglii.

Portal, którego głównym zadaniem będzie dotarcie do wydarzeń i historii odbywających się w najbliższym otoczeniu Polaków z North East, został podzielony na działy regionalne.  Ułatwi to swobodne poruszanie się po stronie internetowej i  przejrzyste śledzenie wydarzeń z każdego z regionów osobno.       

Wpisując adres internetowy www.polnews.co.uk zostaną Państwo skierowani do portalu głównego, który swoim zasięgiem obejmie Newcastle upon Tyne, Gateshead, Durham oraz Consett. To właśnie tam na górze strony głównej znajdziecie państwo odpowiednie linki do działów regionalnych:

  • Darlington – www.darlington.polnews.co.uk – obejmujący Darlington, Newton Aycliffe, Bishop Auckland oraz Barnard Castle
  • Middlesborough – www.middlesbrough.polnews.co.uk – obejmujący Middlesbrough, Stockton-on-tees, Hartlepool, Redcar
  • Sunderland – www.sunderland.polnews.co.uk – obejmujący Sunderland, Washington, Boldon, Chester-le-street ORAZ Easington

W nowej wersji portalu nie zabraknie starego forum, na którym dotychczas zdarzyło zarejestrować się ponad 2000 naszych rodaków. Usprawniony został również dział pracy, dla tych poszukujących zatrudnienia w rejonie oraz poradnik, gdzie będziecie mogli Państwo znaleźć wszystkie niezbędne informacje dla Polaków żyjących na emigracji. Na stronie znajduje się także informator CO, GDZIE, KIEDY oferujący informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych. Również do Państwa dyspozycji jest dział ogłoszenia gdzie w bardzo łatwy sposób można umieścić ogłoszenie kupna bądź sprzedaży oraz Katalog Polskich Usług – dla wszystkich polskich firm i zakładów usługowych z regionu North East.

Serdecznie zapraszamy!

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *