Ani Mru Mru w Wielkiej Brytanii

Na przełomie września i października wystąpią w Anglii ulubieńcy publiczności, Kabaret Ani Mru Mru. Znana i lubiana Trójka z Lublina przyjedzie na zaproszenie Evy Becli oraz portalu internetowego www.Leeds-Manchester.pl. Zgodnie z zasadą „klient nasz Pan”, artyści przedstawią znane i lubiane skecze oraz premierowe kawałki. Popularni komicy rozpoczną występy w Londynie (26-28/09), a następnie zagrają 6

Na przełomie września i października wystąpią w Anglii ulubieńcy publiczności, Kabaret Ani Mru Mru.

Znana i lubiana Trójka z Lublina przyjedzie na zaproszenie Evy Becli oraz portalu internetowego www.Leeds-Manchester.pl. Zgodnie z zasadą „klient nasz Pan”, artyści przedstawią znane i lubiane skecze oraz premierowe kawałki. Popularni komicy rozpoczną występy w Londynie (26-28/09), a następnie zagrają 6 koncertów: w Birmingham (30/09), Leicester (01/10), Leeds (02/10), Liverpool (03/10), Sheffield (04/10) i Manchester (05/10).

Kabaret Ani Mru Mru powstał w 1999 z inicjatywy grupy przyjaciół. Pierwszy sukces odnieśli w Gdańsku podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Kabaretów Studenckich w 2000 zdobywając znacząca nagrodę – „Wyjście z cienia”. Potem było już tylko lepiej, a lista zdobytych nagród stale się powiększa (PAKA, Telekamera, TopTrendy). Grupę tworzą Marcin Wójcik (fan pomidorówki), Michał Wójcik (umiejący strzelać obcasami) oraz Waldemar Wilkołak (miłośnik norweskich przekleństw).

Organizatorem imprez w Londynie jest Eva Becla, była solistka „Mazowsza”, a obecnie piosenkarka oraz „ambasadorka polskiej kultury na wyspach”. Występy poza stolicą organizuje popularny portal internetowy Leeds-Manchester.pl.

Przedstawiciel portalu, Marcin Kwiatkowski komentuje: „W trakcie czteroletniej działalności portalu Leeds-Mancheseter.pl udało nam się zorganizować występy formacji Myslovitz i Proletaryat oraz Kabaretu Koń Polski oraz Cezarego Pazury. Wszystkie występy spotkały się z bardzo ciepłym i przyjaznym przyjęciem ze strony tutejszej Polonii. I tym razem gwarantujemy świetna zabawę na najwyższym poziomie”.

Głównym patronem medialnym jest onet.eu. Pozostałymi patronami są: londynek.net, MojaWyspa.co.uk, bham.pl, ukokey.com oraz opinia.co.uk, jak również pisma: „Nasz Kontakt”, „Polskie Echo” oraz „Goniec”. Więcej informacji na temat występów kabaretu w Londynie znajduje się na stronie www.evabeclapresents.com, natomiast szczegółowe dane o przedstawieniach w pozostałych miastach dostępne są na www.Leeds-Manchester.pl.

Chcesz skomentować? Kliknij:

http://www.leeds-manchester.pl/forum//viewtopic.php?t=6910

 

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *