Polish Your Ear Drumz

Manchester 30.08.08 Polish Your Ear Drumz! to inicjatywa mająca na celu jednoczyć polskich jak i angielskich miłośników ciekawych projektów muzycznych. Założeniem jest zorganizowanie cyklu imprez, które reprezentować będą nowe, ciekawe zjawiska na scenie muzycznej w Polsce, jak i w UK.   Na pierwszej imprezie Polish Your Ear Drumz!, która odbędzie się w Manchesterze, 30-tego sierpnia,

Manchester 30.08.08

Polish Your Ear Drumz! to inicjatywa mająca na celu jednoczyć polskich jak i angielskich miłośników ciekawych projektów muzycznych. Założeniem jest zorganizowanie cyklu imprez, które reprezentować będą nowe, ciekawe zjawiska na scenie muzycznej w Polsce, jak i w UK.

 

Na pierwszej imprezie Polish Your Ear Drumz!, która odbędzie się w Manchesterze, 30-tego sierpnia, jak i dzień  wcześniej w londyńskim Cargo, wystąpi grupa niezwykle ciekawych wykonawców. Pierwszym z nich jest Marika, znana m.in. z Bass Medium Trinity (Marika, Frenchman, Abselektor), utalentowana wokalistka, która już 22 sierpnia wydaje swój solowy album. Muzycznie Marika poszerzyła swoje horyzonty i na płycie oprócz klimatów reggae pojawiają się też akcenty jazzowe, funkowe, dancehallowe a nawet drum'n'bass'owe!

 

W nagraniu jej płyty udział wzięli m.in. Fisz, Numer Raz, Mista Pita, Junior Stress, Ras Luta, Break da Funk, Dj Zero, Kada, Marek Bogdański /Dreadsquad/.

 

Marika uwielbia występy na żywo, czerpie energię z pozytywnej reakcji publiczności i potrafi rozbujać nawet najbardziej sztywne biodra 🙂

 

DJ Barta przedstawiać specjalnie nie trzeba. Kaliber 44, w którym się udzielał, jest zdecydowanie kultowym zespołem, nie tylko w kręgach hip hopowych. Ten jeden z najpopularniejszych polskich dj'ów brał także udział w nagraniach płyt m.in.: Abradaba („Czerwony album”, i „Emisja spalin”), Tede („Notes”), czy WSZ i CNE.

Bart był już w Manchesterze wraz z Abradabem, Joką i Gutkiem. Był to niezapomniany koncert, na którym bawiło sie blisko 400 osób! Tym razem zagra set ze swoich najnowszych i najciekawszych winyli.

Noc wypełni Break Da Funk, czyli projekt funkowy. Na Polish Your Ear Drumz! pokażą się

DJ Ojciec Karol oraz trębacz i MC w jednym (!): Suhy. Break Da Funk to bardzo żywiołowa i energetyczna dawka funku, niezwykle tanecznego i radosnego grania. Do PYED! dołączył także DJ Rytmic z Manchesteru ze swoim francuskim MC. Zapowiada się niezwykle gorąca zabawa!

 

Bilety na PYED dostępne będą w dniu imprezy w kasie Music Box'u (65 Oxford St) w cenie:

10£ do 22, 12£ później. Impreza do 3 a.m. (lub dłużej).

 

Myspace PYED!:

www.myspace.com/polishyoureardrumz

 

Myspace wykonawców:

myspace.com/marikamyspace

myspace.com/djbartmadcrew

myspace.com/breakdafunkpl

myspace.com/djrytmic

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *