Polscy emigranci jako obywatele Wielkiej Brytanii

Firma prawnicza Irwin Mitchell, ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w seminarium, dot. emigracji pracowników z Polski do Wielkiej Brytanii. Seminarium skupi się na potrzebach dotyczących dostępu do informacji, zarówno przed ich wyjazdem z Polski jak i po przybyciu do Zjednoczonego Królestwa. Zostanie zwrócona szczególna uwaga na różnego rodzaju organizacje, które w różny sposób uczestniczą w życiu

Firma prawnicza Irwin Mitchell, ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w seminarium, dot. emigracji pracowników z Polski do Wielkiej Brytanii.

Seminarium skupi się na potrzebach dotyczących dostępu do informacji, zarówno przed ich wyjazdem z Polski jak i po przybyciu do Zjednoczonego Królestwa. Zostanie zwrócona szczególna uwaga na różnego rodzaju organizacje, które w różny sposób uczestniczą w życiu polskiej społeczności.

Na seminarium zostaną również poruszone kwestie dotyczące warunków bezpieczeństwa i higieny pracy, z którymi muszą zmierzać się polscy pracownicy, jak również szczególne trudności jakie występują w świetle ubiegania się przez nich o odszkodowania związane z wypadkami.

Przemawiać będą:

Ian Fitzgerald, który jest jednym z wiodących naukowców na Uniwersytecie Northumbria, zajmując się rozległymi badaniami, przy współpracy z Trade Union Congress (TUC), nad kwestiami dotyczącymi pracowników emigracyjnych, w szczególności Polaków.

Ian Bailey, partner w firmie prawniczej Irwin Mitchell, posiadający wieloletnie doświadczenie w kwestiach dotyczących wypadków w pracy oraz chorób zawodowych.

Kiedy: czwartek, 26 czerwca 2008
W godzinach:    18.00 – 20.00
Gdzie: Irwin Mitchell, 2 Wellington Place, Leeds, LS1 4BZ

W celu zabukowania miejsca na seminarium prześlij RSVP z załączonego dokumentu do Gillian Webb, Irwin Mitchell, 2 Wellington Place, Leeds, LS1 4BZ lub też wyślij email: gillian.webb@irwinmitchell.com tel: Gillian Webb – 0113 218 6441, fax: 0113 234 3322.

Roszczenia o odszkodowania za wypadki i choroby

Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat doznałeś uszczerbku na zdrowiu z powodu wypadku lub choroby wynikającej z czyjegoś zaniedbania, może przysługiwać ci prawo do ubiegania się o odszkodowanie.

Firma Irwin Mitchell dostarcza usługi prawnicze od ponad 90 lat. Jesteśmy ekspertami powszechnie uznanymi za liderów w dziedzinie osiągania odszkodowań w imieniu osób, które ucierpiały na zdrowiu z powodu wypadku lub choroby. Irwin Mitchell jest czwartą co do wielkości kancelarią prawniczą w kraju, zatrudniającą ponad 2000 ludzi. Posiadamy biura w siedmiu głównych miastach Wielkiej Brytanii.

Kancelaria Irwin Mitchell została wybrana kancelarią roku 2007, przez prestiżowe czasopismo the Lawyer.

Pragniemy aby nasi polscy klienci mogli uzyskać poradę prawną i pomoc w swoim ojczystym języku. Korzystając z naszej darmowej linii telefonicznej, zostaniesz połączony z jednym z naszych polskich doradców.

Bezpłatna polska infolinia:    0800 015 9028
e-mail: roszczenia.wypadkowe@irwinmitchell.com

www.irwinmitchell.com/polish

Co mówią o nas eksperci…

„Nie byłbym w stanie wymienić wszystkich zalet tej firmy. Prawnicy z Irwin Mitchell są bardzo kompetentni, jednocześnie okazując klientom dużo współczucia i wsparcia.”

„Obsługa klienta na najwyższym poziomie”

„Kancelaria nie mająca sobie równych”

Powyższe wypowiedzi zawarte są w publikacji „Chambers and Partners 2008” – dobrze znanym przewodniku po najlepszych firmach prawniczych.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *