W Polsce będzie mnóstwo pracy

Według badania perspektyw zatrudnienia agencji rekrutacyjnej Manpower… …co trzecia polska firma do połowy tego roku planuje zatrudnić dodatkowych pracowników.To szansa na powrót Polaków z emigracji – czytamy w dzienniku „Polska”.Przebadano 55 tys. pracodawców na całym świecie. Wyniki są bardzo optymistyczne, bowiem Polska jest krajem, w którym powstanie w najbliższym czasie najwięcej miejsc pracy. Zdaniem Iwony

Według badania perspektyw zatrudnienia agencji rekrutacyjnej Manpower…

…co trzecia polska firma do połowy tego roku planuje zatrudnić dodatkowych pracowników.To szansa na powrót Polaków z emigracji – czytamy w dzienniku „Polska”.

Przebadano 55 tys. pracodawców na całym świecie. Wyniki są bardzo optymistyczne, bowiem Polska jest krajem, w którym powstanie w najbliższym czasie najwięcej miejsc pracy.

Zdaniem Iwony Janas, generalnej dyrektor z Manpower Polska, pojawi się szansa na powrót naszych budowlańców i rzemieślników.

Gorzej z pracą będzie bowiem w Irlandii, Hiszpanii, Włoszech i Wielkiej Brytanii, czyli w krajach, do których Polacy najczęściej wyjeżdżali zarabiać pieniądze. W drugim kwartale tego roku irlandzkie firmy zamierzają zwiększyć zatrudnienie zaledwie o 10 procent.

Chcesz skomentować? Kliknij:

http://www.leeds-manchester.pl/forum//viewtopic.php?t=5811

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *