Firma prawnicza z Polskim Serwisem zdobywcą Krajowej Nagrody

Projekt stworzony przez firmę prawniczą Caesar and Howie został nagrodzony w tegorocznej edycji Scottish Legal Awards. Firma która posiada sieć 17 biur na terenie Wysp Brytyjskich, odebrała w piątek, 22 lutego, w Glasgow podczas uroczystej ceremoni prestiżową nagrodę w kategorii ‘Najlepsza Inicjatywa Marketingowa’. Nagroda wręczona podczas uroczystej gali w hotelu Hilton w Glasgow, została przyznana

Projekt stworzony przez firmę prawniczą Caesar and Howie został nagrodzony w tegorocznej edycji Scottish Legal Awards.

Firma która posiada sieć 17 biur na terenie Wysp Brytyjskich, odebrała w piątek, 22 lutego, w Glasgow podczas uroczystej ceremoni prestiżową nagrodę w kategorii ‘Najlepsza Inicjatywa Marketingowa’. Nagroda wręczona podczas uroczystej gali w hotelu Hilton w Glasgow, została przyznana za stworzenie przez firmę Caesar and Howie usługi „Kupdom”, specjalizującej się w pomocy społeczności polskiej w Wielkiej Brytanii w nabywaniu nieruchomości. W ramach serwisu „Kupdom” firma zatrudnia polski zespół oferujący m in. usługę bezpośredniego tłumaczenia aby ułatwić proces zakupu polskim klientom.

 

David Borrowman będący Partnerem Zarządzającym w firmie powiedział: „Jesteśmy niezwykle szczęśliwi z wygrania przez Kupdom tej prestiżowej nagrody. Szkocja ma historyczne powiązana z Polską – a wiele z osób przybyłych w ostatnim czasie do Szkocji zachęconych swymi pierwszymi doświadczeniami chce pozostać tu na zawsze. Wielu z naszych klientów mówi, że czuje się tu bardzo dobrze, większość również nie ma większych trudności w znalezieniu dobrych prac co sprzyja chęci pozostania. Aktualnie setki naszych polskich klientów kupują lub mają zamiar kupić dom.”

 

Fakt zdobycia przez polski serwis tak prestiżowej nagrody wart jest podkreślenia z uwagi na to, że po raz pierwszy, nagroda ta została odebrana przez Polaków.

 

Popularyzując wiadomości na temat procesu zakupu nieruchomości, firma Caesar&Howie organizuje serię seminariów tematycznych na terenie całego UK, seminaria odbyły i odbywają się m in. w Edynburgu, Glasgow, Falkirk, Leeds, wszędzie spotykając się z dużym zainteresowaniem ze strony Polonii. Najbliższe seminarium odbędzie się 29 marca w Newcastle.

 

Osobami zajmującymi się prowadzeniem całego serwisu i seminariów  są pracownicy pochodzenia polskiego, Agnieszka Kuna, Jakub Maleszyk i Sebastian Kędziora, którzy zaangażowani są w odniesienie sukcesu projektu, pomagając Polonii pragnącej „bezboleśnie” przebrnąć przez cały proces zakupu nieruchomości. Tym bardziej cieszy fakt, że ich praca została dostrzeżona na tak ważnym wydarzeniu, jakim bez wątpienia jest Cuthbert Legal Awards 2008.

 

Sukces ten nie byłby możliwy bez firmy Caesar&Howie Group z Davidem Borrowmanem na czele, który dał „zielone światło” swoim polskim pracownikom podczas wdrażania serwisu Kupdom w ramach usług oferowanych przez firmę.

 

The Caesar and Howie Group jest jedną z najbardziej postępowych firm prawniczych posiadając szereg niszowych serwisów.


Aby uzyskać więcej informacji dotyczących firmy The Caesar and Howie Group prosimy o odwiedzenie strony
www.caesarhowiegroup.co.uk oraz www.kupdom.co.uk .

 

 

 

 

 

 

 

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *