Dwutygodnik „Praca i Życie za Granicą” rozszerza dystrybucję

Dwutygodnik „Praca i Życie za Granicą” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy Borders & Books etc. Od 6 marca 2008 r. dwutygodnik „Praca i Życie za Granicą” rozszerzy dystrybucję na terenie  Wielkiej Brytanii i Irlandii.   Borders & Books etc. to jedna z największych sieci dystrybucji prasy na Wyspach. W Wielkiej Brytanii posiada ona ponad

Dwutygodnik „Praca i Życie za Granicą” będzie dostępny w punktach sprzedaży prasy Borders & Books etc.

Od 6 marca 2008 r. dwutygodnik „Praca i Życie za Granicą” rozszerzy dystrybucję na terenie  Wielkiej Brytanii i Irlandii.

 

Borders & Books etc. to jedna z największych sieci dystrybucji prasy na Wyspach. W Wielkiej Brytanii posiada ona ponad 40 punktów sprzedaży – dużych sklepów zlokalizowanych w centrum miasta.

Dwutygodnik w pierwszej kolejności pojawi się w punktach w Dublinie, Cardiff, Cambridge, Birmingham oraz kilku londyńskich dzielnicach, m.in. Oxford Street, Charing X, Kingston, Islington. „Pracy i Życia za Granicą” nie zabraknie również w londyńskim Brent Cross – największym centrum handlowym w Wielkiej Brytanii.

Obecnie pismo jest dostępne w ofercie następujących hurtowników prasy: Menzies Distribution, WH Smith, Dawson News, Easons.

Wydawca postanowił także zwiększyć nakład pisma o kolejnych 180 egzemplarzy. Dodatkowa partia trafi do regularnej dystrybucji w hrabstwie West Sussex oraz Brighton, gdzie mieszka wielu Polaków.

 

Obecność „Pracy i Życia za Granicą” w punktach sieci Borders & Books etc. oraz zwiększenie nakładu gazety to kolejne kroki w realizacji zapowiadanego wcześniej stopniowego rozszerzania dystrybucji pisma na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

 

Na Wyspach „Praca i Życie za Granicą” ukazuje się w nakładzie 5 tys. egzemplarzy od początku tego roku. Brytyjskim dystrybutorem pisma jest firma COMAG. Dwutygodnik można kupić przede wszystkim w dużych miastach, takich jak Londyn, Birmingham, Manchester, Liverpool, Edynburg, Dublin, Cork, Cardiff, Belfast, Cambridge. Pismo dostępne jest łącznie w ponad 1,5 tys. punktach sprzedaży prasy w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Cena egzemplarza to 1,95 funta. Dodatkowo czytelnicy mogą zamówić dwutygodnik do dowolnego punktu sprzedaży prasy na Wyspach. Służy do tego specjalny kupon umieszczony na stronie www.pracaizycie.pl i drukowany w każdym numerze czasopisma.

 

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *