Andrzejki w Polskim Centrum

W ostatnią sobotę przed Adwentem w Polskim Centrum w Leeds odbędą się Andrzejki w wydaniu klasycznym – tzn. zabawa z bufetem polskim. Na początku grudnia, (prawdopodobnie 4-go) Szkoła Polska urządza Mikołajki dla dzieci. Będzie Mikołaj z prezentami (trzeba wpłacić £5 w szkole), bufet i disco dla dzieciaków. Poza tym w listopadzie na terenie Centrum zostanie

W ostatnią sobotę przed Adwentem w Polskim Centrum w Leeds odbędą się Andrzejki w wydaniu klasycznym – tzn. zabawa z bufetem polskim.

Na początku grudnia, (prawdopodobnie 4-go) Szkoła Polska urządza Mikołajki dla dzieci. Będzie Mikołaj z prezentami (trzeba wpłacić £5 w szkole), bufet i disco dla dzieciaków.

Poza tym w listopadzie na terenie Centrum zostanie otwarty Polski Sklep. Cały dochód ze sklepu zostanie przeznaczony na odnowienie Ośrodka. Każdy, kto będzie kupował w Ośrodku, będzie jednocześnie pomagał w utrzymaniu polskiego Centrum. Zarząd Ośrodka zapewnia, ze w sklepie znajdzie się szeroka gama polskich produktów po bardzo konkurencyjnych cenach.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *