Zmiany na Leeds.pl

Witamy wszystkich czytelników, Serwis www.leeds.pl funkcjonuje od ponad roku. Przez ten czas udało nam się pomóc wielu naszym czytelnikom. Znamy osobiście kilka osób, które znalazły pracę lub mieszkanie dzięki kontaktom nawiązanym na http://www.leeds.pl. Bardzo chcielibyśmy podziękować za wszystkie pytania i przede wszystkim odpowiedzi ukazujące się na naszym forum, które naszym zdaniem jest najbardziej wartościową częściąWitamy wszystkich czytelników,

Serwis www.leeds.pl funkcjonuje od ponad roku. Przez ten czas udało nam się pomóc wielu naszym czytelnikom. Znamy osobiście kilka osób, które znalazły pracę lub mieszkanie dzięki kontaktom nawiązanym na http://www.leeds.pl.

Bardzo chcielibyśmy podziękować za wszystkie pytania i przede wszystkim odpowiedzi ukazujące się na naszym forum, które naszym zdaniem jest najbardziej wartościową częścią serwisu.

W uruchomienie strony włożyliśmy, z jednej strony bardzo dużo pracy, z drugiej wyłożyliśmy trochę własnych pieniędzy.

Dalszy rozwój serwisu jest niemożliwy bez „wsparcia zewnętrznego”. Postanowiliśmy, że od 21/09/2005 będziemy pobierać drobne opłaty za zamieszczanie ogłoszeń w naszym serwisie. Uważamy, że skoro autorzy ogłoszeń odnoszą z tego tytułu korzyści nie ma powodu, by nie mogli za nie zapłacić. To jest uczciwe.

Dochód uzyskany z tego tytułu będzie przeznaczony na rozwój serwisu oraz pokrycie kosztów związanych z jego utrzymaniem i administracją.

Wszystkie informacje o sposobie płatności i cenach ogłoszeń można znaleźć tutaj.

Pozdrawiamy serdecznie,
Marcin Kwiatkowski
Dariusz Kwiatkowski

Autorzy Serwisu

PS. Bardzo prosimy nie wykorzystywać forum do zamieszczania ogłoszeń. Wszystkie posty mające charakter ogłoszeń będą z oczywistych powodów usuwane.

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *