Czarek Pazura w Wielkiej Brytanii !!!

Niezapomniany ‘Kiler’ z filmów Machulskiego, gapowaty policjant Czarek z ’13 posterunku’, ulubieniec publiczności, Cezary Pazura, przyjeżdża do Wielkiej Brytanii !!! Wybitny aktor komediowy i teatralny aż siedmiokrotnie wystąpi przed polską publicznością na zaproszenie portalu Leeds.pl. Występy kabaretowe odbędą się w pięciu miastach Anglii i Szkocji. Będzie to pierwsza trasa popularnego polskiego aktora w tej części

Niezapomniany ‘Kiler’ z filmów Machulskiego, gapowaty policjant Czarek z ’13 posterunku’, ulubieniec publiczności, Cezary Pazura, przyjeżdża do Wielkiej Brytanii !!!

Wybitny aktor komediowy i teatralny aż siedmiokrotnie wystąpi przed polską publicznością na zaproszenie portalu Leeds.pl. Występy kabaretowe odbędą się w pięciu miastach Anglii i Szkocji. Będzie to pierwsza trasa popularnego polskiego aktora w tej części Wielkiej Brytanii. Występy zaplanowano w: Manchester (26/11), Birmingham (27/11), Leeds (28/11 i 1/12), Liverpoolu (30/11) i Edynburgu (dwa występy 2/12).

Marcin Kwiatkowski z Leeds.pl, współorganizator imprezy komentuje: „Tournee Cezarego Pazury to trzecia po trasach kabaretu Koń Polski oraz formacji Proletaryat duża impreza, którą organizujemy w północnej Anglii. Tutejsza Polonia zasługuje na rozrywkę na najwyższym poziomie, dlatego inicjujemy takie przedsięwzięcia”.

Cezary Pazura jest absolwentem łódzkiej filmówki. Szerokiej publiczności jest znany z wielu wybitnych kreacji aktorskich, które stworzył w filmach największych polskich rezyserów – Andrzeja Wajdy (‘Pierścionek z orłem w koronie’), Krzysztofa Kieślowskiego (‘Trzy kolory: Biały’), Macieja Ślesickiego (‘Tato’), Władysława Pasikowskiego (‘Kroll’, ‘Psy’), Jacka Bromskiego (‘Kariera Nikosia Dyzmy’). Aktor świetnie czuje się w komedii – wystarczy wymienić jego niezapomniane role w ‘Kilerze’ Juliusza Machulskiego, w ‘Chłopaki nie płaczą’ Olafa Lubaszenki czy w serialu ‘13 posterunek’.

Cezary Pazura jest niewątpliwie jedną z największych gwiazd polskiego ekranu. Jest laureatem szeregu nagród i wyróżnień, w tym aż trzykrotnym zdobywcą Złotej Kaczki w kategorii ‘Najlepszy aktor’. W latach 1999, 2000, 2001, 2003 oraz 2004 został okrzyknięty ulubionym polskim aktorem.

Bilety na występy kabaretowe Cezarego Pazury kosztują £14 w przedsprzedaży, w dniu występu £16. Można je nabyć na stronach Leeds.pl i ticketweb.co.uk oraz w wybranych sklepach, których adresy można znaleźć na www.leeds.pl/cezarypazura. Tam również znajdują się dokładne informacje na temat wszystkich występów. Status prawny wiekszości lokali, w których odbędą się występy nie zezwala na wpuszczenie osób poniżej 18 roku życia. Ograniczenie to nie obowiązuje w Polskim Centrum w Leeds oraz w Liverpool Lighthouse, dlatego też w zaplanowanych tam występach będą mogły uczestniczyć osoby niepełnoletnie. Uprzejmie prosimy o zabranie ze sobą dowodu tożsamości.

Głównym sponsorem trasy Cezarego Pazury jest Western Union, firma oferująca przesyłanie pieniężne za granicę. Pozostali sponsorzy to: Fexco, sieć polskich sklepów Casper Store, Kasa Convenience Store, Auracall oraz Workplace Translation.

Głównym patronem medialnym jest portal Onet.eu. Pozostali patroni medialni to: szkocja.net, bham.pl, opinia.co.uk, liverpool.one.pl, naszmanchester.co.uk, miastomanchester.pl, polishculture.co.uk a także pisma: ‘Głos Polski’, ‘Polcaster’, ‘Nasz Kontakt’ i ‘Goniec’.

chcesz skomentowac? kliknij:
http://www.leeds.pl/forum/viewtopic.php?t=4556

Podobne artykuły

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *